Porady na każdy temat
 
 

Kategoria: Komputery i Internet
Temat: Jak założyć sklep internetowy?

Oprogramowanie sklepu internetowego iStore

iStore.pl to platforma należąca do jednego z największych graczy na polskim rynku internetowym - Grupy Allegro. Aktualnie z tego oprogramowania korzysta ponad 3000 przedsiębiorców. Platforma oferuje łatwy w obsłudze interfejs sklepowy dostępny z poziomu przeglądarki. Składa się on z dwóch elementów: sklepu dostępnego pod adresem www i panelu zarządzającego dla administratora.

Sklep można poprowadzić bez wsparcia informatyka. Konfiguracja podstawowych funkcji i dodawanie produktów jest bardzo proste. Wybierając oprogramowanie oferowane przez iStore.pl można liczyć na bezpłatny hosting w nowoczesnej serwerowni w Polsce (sklep jest utrzymywany na serwerach dostawcy), darmowy certyfikat SSL oraz nielimitowany transfer danych.

iStore.pl oferuje nowe podejście do projektowania i wdrażania stron internetowych. Sklepy, które "ubiorą się" w jeden z szablonów technologii responsywnej (Responsive Web Design), dostępnych w ramach subserwisu Grafoteka, dopasują się automatycznie do urządzenia, na którym są wyświetlane. W dobie boomu mobilnego i upowszechnienia tabletów i smartfonów, możliwość wygodnego przeglądania oferty i dokonywania zakupu w każdym miejscu i czasie ma kluczowe znaczenie w dotarciu do potencjalnego klienta. Atrakcyjność szablonów grafoteki, to nie tylko RWD. Nowoczesne szablony sprawiają, że sklepy są atrakcyjne wizualnie i wyróżniają się na tle konkurencji.

Usługi iStore.pl umożliwiają także integrację sklepu z Allegro, systemem magazynowo-księgowym, usługą kurierską, systemami e-mail marketingowymi, aplikacjami na Facebooka oraz wiele innych.

Zobacz szczegóły na iStore.pl - przejrzyj pełną listę funkcjonalności, zobacz wersję demo i przetestuj sklep iStore przez 21 dni za darmo. Moim zdaniem to jedna z najłatwiejszych i najkorzystniejszych opcji założenia sklepu internetowego, działająca w modelu abonamentowym. Dzięki dopasowanym do potrzeb sprzedawców opcji i intuicyjności panelu administracyjnego, poradzi sobie z tym sklepem chyba każdy.

Autor: miron, 06/05/2012, 12:36
Punktów: 31. Oceń tę poradę! oceń pozytywnieoceń negatywnie zgłoś do usunięcia

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

powrót do tematu

Komentarze: (0) 

Kategorie

Biznes i Finanse


Dom, Wnętrze, Ogród


Dziecko i Mama


Ekologia


Fotografia


Komputery i Internet


Kuchnia


Moda


Motoryzacja


Rozmaitości


Sport i Rekreacja


Styl Życia


Turystyka


We Dwoje


Zdrowie i UrodaPorady finansowe »


Porady miłosne »


Porady turystyczne »

 Milion Porad

Najnowsze tematy »

10
Jak wybrać bank z polskim kapitałem?
3
Jak możesz zaoszczędzić na przyszłość dziecka?
5
Jak kontrolować konto bankowe dziecka?
5
Konto dla dziecka - jak wybrać, na co uważać?
3
Materiały izolacyjne ? szczególny typ materiałów ogniotrwałych
6
Edukacja finansowa dla młodzieży - jak uczyć się o pieniądzach

Zobacz więcej...

Najpopularniejsze tematy »

35
Oszczędzanie pieniędzy
32
Jak jeździć oszczędnie?
32
Jak oszczędzać energię?
27
Udany związek
26
Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zachowywać?
26
Co wybrać na prezent gwiazdkowy?

Zobacz więcej...


Co to za strona?

Na MilionPorad.pl znajdziesz sprawdzone porady, skomentowane i ocenione przez innych Internautów. Mamy nadzieję że znajdziesz tu pomoc jakiej potrzebujesz!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść porad
i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników.


Kategorie

 


http://www.milionporad.pl/