Porady na każdy temat
 
 

Rozmaitości

3
PORADY

Brak chęci do zycia

mam 16 lat z czego większość mojego życia spędziłam w trudnych warunkach odejście ojca poprzez zdradę, po której moja mama dostała nerwicy , a jedyną osobą, na której mogła się wyżyć byłam, nie ważne że miałam wtedy tylko 5 lat lecz to pamiętam. Później śmierć babci jedynej osoby w rodzinie w której ufałam( u mnie w rodzinie jest każdy na ogół przeciw mnie, ponieważ uważają, że jestem ciężarem dla matki bo urodziła mnie jako osoba niepełnosprawna, a dzięki babci żyje, a nie u mojej rodziny nie liczy się to, że moja matka teraz ma siłę latać po znajomych a zrobić obiadu już nie mam, a co zatem idzie większość czynności w domu wykonuje ja i zaczyna brakować mi czasu na naukę, a później jestem wielkim nieukiem i zakałą rodziny) Tyle o mojej w ciągu dwóch ostatnich lat odeszła dwójka moich przyjaciół, jedna uciekła z domu i pożyczyłam jej pieniądze na ten cel i rodzicom jej nic nie powiedziałam chodź sama nie wiedziałam gdzie ona dokładnie jest później okazało się, że nie żyje, drugi przyjaciel zaraz po kłótni ze mną miał wypadek w którym przejechał go pijany kierowca niestety nie udało się go uratować. później mój były chłopak z którym byłam ponad rok próbował mnie zgwałcić podając mi pigułkę gwałtu po tym zdarzeniu straciłam zaufanie do ludzi ciężko mi komuś zaufać i po tym fakcie nie potrafię patrzeć na mężczyzn jak na potencjalnych partnerów, to tylko główne epizody z mojego życia, ale na więcej nie mam już sił, nie planuje śmierci choć o tym myślałam nie raz i nawet się przygotowałam. Więc nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem zważając na pasmo nieszczęść w tak w młodym wieku już nie mam na nic siły i co ja mam dalej zrobić wyjechać gdzieś daleko by zacząć nowe życie ? nie mówię tu o jakimś beztroski życiu tylko w miarę ułożonym. Nie każcie mi iść do psychologa bo byłam z podejrzeniem depresji to przegadałam psychologa, który podawał mi na tacy porady wyciągnięte z książki niestety na jego nie korzyść trochę na tym się znam, ale niestety nie wiem jak mam pomoc sobie ;/
2
PORADY

Dokuczliwi koledzy

Chodzi o to , że jest kilku takich chłopaków .. No i delikatnie mówiąc , oni mnie nie lubią . Kiedyś się z nimi zadawałam i wgl . , ale później ich kumpel zaczął mi grozić itp . , więc dostał od mojego kolegi i wujka . Tak się wystraszył , że uciekł z miasta .. - no , ale to nie moja wina , że mi groził ( i jeszcze powiedział swojej mamie , że ja mu grożę ) . Żałosny .. A ma 19 lat .. : || Poza tym ja mu nie groziłam .. Powiedziałam , żeby się odczepił i tyle , ale mu się zachciało siedzieć pod moim blokiem .. Więc nie moja wina , że dostał .. Teraz wszyscy jego głupie koledzy mówią na mnie ; Rysiek . Bo on miał tak na imię .. Na początku to mnie wręcz bawiło , bo nie wiedziałam , że posuną się do tego stopnia głupoty , ale teraz zima jest i ganiają mnie ze śniegiem , bo chcą mnie natrzeć . A rozmazana nie mam zamiaru łazić .. Kiedyś chodziłam z jednym z nich (przez 2 dni) .. Ale wybaczył mi , bo później normalnie ze mną gadał . Tak na serio to nie wiem o co nam poszło .. Pisałam do niego na gadu wiele razy , o co mu chodzi , czemu jest na mnie zły itp . ale mi nie odpisywał , więc nie bd zawracała sobie głowy kolesiem , który ma mnie gdzieś .. Teraz tylko jest problem .. Co mam zrobić , żeby się ode mnie odczepili ? Aa .. i ten koleś , który mi groził wrócił już do miasta , ale nie ma mowy , że do niego zagadam .. Jak mnie widzi to przechodzi na drugą stronę ulicy ..


 

Kategorie

Biznes i Finanse


Dom, Wnętrze, Ogród


Dziecko i Mama


Ekologia


Fotografia


Komputery i Internet


Kuchnia


Moda


Motoryzacja


Rozmaitości


Sport i Rekreacja


Styl Życia


Turystyka


We Dwoje


Zdrowie i UrodaPorady finansowe »


Porady miłosne »


Porady turystyczne »

 Milion Porad

Najnowsze tematy »

10
Jak wybrać bank z polskim kapitałem?
3
Jak możesz zaoszczędzić na przyszłość dziecka?
5
Jak kontrolować konto bankowe dziecka?
5
Konto dla dziecka - jak wybrać, na co uważać?
3
Materiały izolacyjne ? szczególny typ materiałów ogniotrwałych
6
Edukacja finansowa dla młodzieży - jak uczyć się o pieniądzach

Zobacz więcej...

Najpopularniejsze tematy »

35
Oszczędzanie pieniędzy
32
Jak jeździć oszczędnie?
32
Jak oszczędzać energię?
27
Udany związek
26
Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zachowywać?
26
Co wybrać na prezent gwiazdkowy?

Zobacz więcej...


Co to za strona?

Na MilionPorad.pl znajdziesz sprawdzone porady, skomentowane i ocenione przez innych Internautów. Mamy nadzieję że znajdziesz tu pomoc jakiej potrzebujesz!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść porad
i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników.


Kategorie

 


http://www.milionporad.pl/