Porady na każdy temat
 
 

Kategoria: We Dwoje

Kocham chłopaka ,który nie chcę na razie związku co mam robić??

Kocham go juz od dłuższego czasu i przez ostatni czas wydawało mi się ,że powoli się do siebie zbliżaliśmy , słodkie sms ,wspólna impreza itd ... a tu chyba jednak sie przeliczyłam ponieważ on nadal nie chce się wiązać.... nie wiem jak go przekonać do siebie ,żeby zrozumiał ,że naprawdę mi na nim zalezy ,że go nie skrzywdze itd... nie wiem jak mu uświadomić ,że skoro czekam na niego prawie dwa lata to naprawdę coś do niego czuję a on cały czas uparcie mówi ,że nie chce na razie dziewczyny,że musi pobyć troche sam pomyśleć itd ... ... doradzcie jak się zachowywać w takej sytuacji bo ja nie mam pojęcia jak z nim rozmawiać pisać jak go w sobie rozkochac jednm słowem proszę pomóżcie piszcie jak najwięcej porad!;)

Autor: iSia08091992, 19/08/2011, 15:16

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl.
Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.


Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   datarosnąco   ocena

Może się boi

Może boi się zobowiązań, lub ktoś go już kiedyś zranił, nie przebolał rozstania. Mówiłaś, że starasz się go przekonać do siebie od 2 lat, coś musi być na rzeczy skoro on dalej nie chce się wiązać. Być może kiedyś ktoś go bardzo zranił, mineło już dużo czasu i powinien się z tego otrząsnąć. Od tego czasu zmienił się pozornie, moze w głębi serca też się zmienił ale gdzieś tam pamięta o tym i jest mu trudno. Najlepiej porozmawiaj z nim poważnie i dowiedz się o co chodzi, czy on kiedykolwiek będzie gotowy się z tobą związać. Jeśli nie lepiej żebyś dowiedziała sięo tym wcześniej zanim zrani cię bardzo mocno.Jesli się na prawdę oboje kochacie, nie ma drzwi kttórych miłość nie moze otworzyć, muru na który się nie wydrapie, przeszkody której nie przeskoczy. Poradzisz sobie, jeste tego pewna.

Pokaż komentarze (6)

Autor: bezsenna
20/08/2011, 13:59

30 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Potrzebuje czasu

Z tego co piszesz wynika, że dość wyraźnie okazujesz mu swoje zainteresowanie. To wystarczy. Daj mu czas, niczego nie przyśpieszysz...nie da się. Nie ma magicznej formułki żeby rozkochać w sobie wybraną osobę. Może nawet on coś do Ciebie czuje ale - tak jak mówi - nie chce się wiązać. Po bolesnym rozstaniu dobrze jest dać sobie trochę wytchnienia, poukładać myśli, zastanowić się. Kokietowanie czy inne sztuczki chyba nie są najlepszym pomysłem skoro i tak jesteście bliskimi znajomymi czy przyjaciółmi. On pewnie szuka teraz osoby, której może przede wszystkim zaufać a nie kogoś, kto chce go "usidlić" za wszelka cenę. Jesteś na dobrej drodze, nie zepsuj tego.

Pokaż komentarze (1)

Autor: gregory
23/08/2011, 22:01

35 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Kocham chłopaka...

Musisz mieć dziewczyno dużo cierpliwości i samozaparcia,że jeszcze chcesz z Nim być.A może On......i nie chce żadnej dziewczyny?A może rzeczywiście jak ktoś wcześniej napisał zraniła Go dziewczyna,zawiodła jego zaufanie i teraz juz żadnej nie wierzy?Spróbuj z Nim porozmawiac,bo na tyle to Go chyba stać i wybadaj sprawę.Dowiedz sie o co Mu chodzi,co się stało i jaka jest przyczyna tego,że nie chce się wiązać z nikim.

Pokaż komentarze (1)

Autor: poradniczka
26/08/2011, 14:08

33 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   datarosnąco   ocena

 

Kategorie

Biznes i Finanse


Dom, Wnętrze, Ogród


Dziecko i Mama


Ekologia


Fotografia


Komputery i Internet


Kuchnia


Moda


Motoryzacja


Rozmaitości


Sport i Rekreacja


Styl Życia


Turystyka


We Dwoje


Zdrowie i UrodaPorady finansowe »


Porady miłosne »


Porady turystyczne »

 Milion Porad

Najnowsze tematy »

10
Jak wybrać bank z polskim kapitałem?
3
Jak możesz zaoszczędzić na przyszłość dziecka?
5
Jak kontrolować konto bankowe dziecka?
5
Konto dla dziecka - jak wybrać, na co uważać?
3
Materiały izolacyjne ? szczególny typ materiałów ogniotrwałych
6
Edukacja finansowa dla młodzieży - jak uczyć się o pieniądzach

Zobacz więcej...

Najpopularniejsze tematy »

35
Oszczędzanie pieniędzy
32
Jak jeździć oszczędnie?
32
Jak oszczędzać energię?
27
Udany związek
26
Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zachowywać?
26
Co wybrać na prezent gwiazdkowy?

Zobacz więcej...


Co to za strona?

Na MilionPorad.pl znajdziesz sprawdzone porady, skomentowane i ocenione przez innych Internautów. Mamy nadzieję że znajdziesz tu pomoc jakiej potrzebujesz!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść porad
i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników.


Kategorie

 


http://www.milionporad.pl/