Porady na każdy temat
 
 

Kategoria: We Dwoje

Jak polepszyć swoje relacje z kobietami?

"Jest jedyne pytanie, na które nie znam odpowiedzi - czego chcą kobiety" - tak powiedział sam Zygmunt Freud, po trzydziestu latach studiowania ludzkiej psychiki! Same kobiety uważają, że my faceci jesteśmy mało skomplikowani, i że nigdy nie sprostamy ich gierkom. Nie zamierzam się z tym kłócić. Jest jednak kilka podstawowych zasad, które na pewno ułatwią Ci relację z kobietami - Warto je poznać!

Perfect Dating

Autor: perfect-dating, 31/05/2012, 15:44   temat wyróżnionyTemat wyróżniony przez redakcję

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   datarosnąco   ocena

Ty decyduj!

Każdy z nas chce odnosić rezultaty na miarę naszej osoby, czyli spektakularne. Abyś mógł uwodzić kobiety z maksymalną skutecznością, musisz pokazać, że jesteś mężczyzną. Najlepiej poznać faceta po tym, że to on decyduje, on ma władze, on rządzi, on wszystko ustala. Tą zasadą powinieneś się kierować od urodzenia, aż do śmierci. Kobiety kochają być prowadzone, a jeszcze bardziej kochają facetów, którzy potrafią im to zapewnić na każdym kroku.

Jak to wygląda w praktyce? To Ty musisz zacząć interakcję! To Ty do niej podchodzisz i zaczynasz z nią rozmowę - absolutnie nie ma tutaj innego wyjścia. Oczywiście czasami może się zdarzyć, że kobieta będzie pod takim wrażeniem Twojej osoby, że przyjdzie sama i zacznie z Tobą interakcję, jednak na to, póki co bym nie liczył. Podchodzisz do niej, zaczynasz rozmowę, bierzesz za rękę prowadzisz na parkiet.

Zawsze propozycja spotkania wychodzi z Twojej strony i zawsze wiesz, czego chcesz - zarówno dla siebie, jak i dla niej. To Ty pierwszy jej dotykasz, to Ty inicjujesz pocałunek, pierwszy seks i każdy następny. Skuteczny podryw jest jak taniec - zawsze prowadzi mężczyzna!

Pokaż komentarze (1)

Autor: perfect-dating
31/05/2012, 15:44

34 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Twoje wspaniałe życie

Zastanów się przez chwilę nad pewną rzeczą. Poznajesz dziewczynę, znacie się dosłownie chwilę. Ona wygląda na całkiem sympatyczną i godną Twojej uwagi osobę. Nagle jednak, z pewnych tajemniczych przyczyn zaczyna Ci opowiadać, że jej życie jest dosłownie do kitu. Mówi o swoich problemach finansowych, długach, o kiepskiej sytuacji rodzinnej, o kłótniach ze wszystkimi i że jej znajomi są nic nie warci. Co zaczniesz o niej myśleć? Nic dobrego, wierz mi na słowo.

To samo działa w drugą stronę. Każda kobieta chce poznać na swej drodze wartościowego mężczyznę, który będzie sobą wiele reprezentował, wiele dobrego. Dlatego od teraz zaczynasz mówić o swoim życiu w samych superlatywach. Jeśli nie jest ono takie jakbyś sobie życzył, to zacznij je zmieniać, jednak to jest temat na osobną rozprawę.

Przy kobietach nie ma miejsca na narzekanie. Masz na pewno jakieś hobby, pasje, zainteresowanie. Zacznij o nich opowiadać, daj jej się wciągnąć w swój świat. Mów o tym z pełnią zaangażowania. Nie ukrywaj tego, jak bardzo cieszysz się ze swojego życia. Każda kobieta przecież chce być fragmentem czegoś wspaniałego, a nie niekończącej się porażki.

Warto pamiętać również o tym, że ogromne znaczenie ma to, co mówimy o swoich przyjaciołach i znajomych. Faktem jest, że wybieramy ich sami, więc jeśli utrzymujemy bliski kontakt z nieudacznikami kiepsko to o nas świadczy...

Pokaż komentarze (1)

Autor: perfect-dating
31/05/2012, 15:44

35 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Dotykaj

Zdarzyło Ci się kiedyś coś takiego, że mimo długiego spotykania się z kobietą, bycia miłym, na każde wezwanie i w ogóle odgrywanie wspaniałego kolesia mimo wszystko z Waszej relacji nic nie wyszło albo po prostu dostałeś propozycję zostania przyjaciółmi? Tak się przecież starałeś, jak to się mogło stać?

Widzisz - zabrakło w Waszej interakcji dotyku. Dotyk jest niezbędny by wytworzyć z kobietą napięcie seksualne między Wami, które jest zdecydowanie niezbędne do tego, aby stworzyć związek, czy po prostu spędzić z nią cudowną noc.

Dotykaj już od samego początku. Stopniowo dodawaj coraz więcej dotyku. Każdej nowo poznanej dziewczynie powinieneś podać rękę i ją uścisnąć - jesteś w końcu mężczyzną. Jak dodasz do tego buziaka w policzek to też będzie fajnie. Dotykaj zawsze i wszędzie przy każdej okazji - byś później nie musiał się zastanawiać, jak tu po sześciu miesiącach znajomości ją pocałować, skoro nigdy nawet nie złapałeś ją za ramię. Po co sobie niepotrzebnie komplikować sprawę?

Pokaż komentarze (3)

Autor: perfect-dating
31/05/2012, 15:44

32 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Nie potrzebuj

Jakbyś się zachował, gdybyś poznał interesującą dziewczynę, a ona po dwóch godzinach znajomości zaczęłaby Ci mówić, jaki to jesteś cudowny, jakim to wielkim jest szczęściem, że Cię poznała. Wszystko staje się tak oczywiste i przewidywalne, że od razu tracimy zainteresowanie osobą, która przesadnie nas adoruje.

Teraz przypomnij sobie ostatnie rozmowy z dziewczyną, o którą się starałeś. Czy nie wyglądało to w ten sposób, że cały czas ją komplementowałeś, cały czas mówiłeś o tym jakie to szczęście, że trafiłeś właśnie na nią? Taka postawa jest nie do przyjęcia.

Rozumiem, że jeśli nie odnosisz z kobietami takich sukcesów jakbyś chciał myślisz, że jak już spotkasz tą jedyną, to musisz postępować tak jak postępujesz. Jak bardzo się zdziwisz, gdy powiem Ci, że powinno być zupełnie na odwrót? Jeśli nie dasz jej chociaż trochę wątpliwości, jeśli nie sprawisz, że ona o Ciebie też się trochę będzie musiała postarać, to Wasz związek długo nie przetrwa.

Stare powiedzenie mówi, że "jeśli chcesz zdobyć kobietę, to musisz być gotowy na to żeby ją stracić" i jest w nim sporo prawdy. Jeśli nie będziesz jej desperacko potrzebował i jeśli nie będziesz sypał z rękawa bezsensownymi komplementami, to Twoje życie towarzyskie wskoczy na wyższy poziom.

Pokaż komentarze (0)

Autor: perfect-dating
31/05/2012, 15:44

35 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Zadbaj o siebie

Mam nadzieję, że pojęcia tego typu jak: prysznic, zmiana bielizny, mycie zębów i dbanie o higienę nie są Ci obce - codziennie! Kobiety są bardzo dobrymi obserwatorkami. I tak zapewne, gdybyśmy żyli w świecie, w którym żyją same osobniki męskie, to środki czystości pewnie w ogóle nie zostałyby wynalezione.

Warto jednak pamiętać o tym, by zawsze prezentować się dobrze. Nie oznacza to, że teraz potrzebujesz marynarki szytej na miarę, której cena będzie się kończyć czterema zerami. Chodzi o to, byś był ubrany schludnie, w rzeczy które do Ciebie pasują, na które Cię stać i które będą zawsze ładnie pachnieć.

Pamiętaj również o swojej fryzurze - kondycji swoich włosów, o paznokciach i ładnym uśmiechu. Możesz też pomyśleć o piwnym balaście, aby na lato się troszkę schował. Takie małe szczegóły pomogą Ci trafić do szerszej grupy kobiet - a chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Pokaż komentarze (0)

Autor: perfect-dating
31/05/2012, 15:44

32 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Bądz sobą

Po prostu bądź sobą nie ma nic irytującego niż fakt, gdy okazuje się, że ktoś jest zupełnie inny niz na początku, nie udwaj nikogo

Pokaż komentarze (0)

Autor: smutnik
07/12/2012, 14:06

14 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   datarosnąco   ocena

 

Kategorie

Biznes i Finanse


Dom, Wnętrze, Ogród


Dziecko i Mama


Ekologia


Fotografia


Komputery i Internet


Kuchnia


Moda


Motoryzacja


Rozmaitości


Sport i Rekreacja


Styl Życia


Turystyka


We Dwoje


Zdrowie i UrodaPorady finansowe »


Porady miłosne »


Porady turystyczne »

 Milion Porad

Najnowsze tematy »

10
Jak wybrać bank z polskim kapitałem?
3
Jak możesz zaoszczędzić na przyszłość dziecka?
5
Jak kontrolować konto bankowe dziecka?
5
Konto dla dziecka - jak wybrać, na co uważać?
3
Materiały izolacyjne ? szczególny typ materiałów ogniotrwałych
6
Edukacja finansowa dla młodzieży - jak uczyć się o pieniądzach

Zobacz więcej...

Najpopularniejsze tematy »

35
Oszczędzanie pieniędzy
32
Jak jeździć oszczędnie?
32
Jak oszczędzać energię?
27
Udany związek
26
Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zachowywać?
26
Co wybrać na prezent gwiazdkowy?

Zobacz więcej...


Co to za strona?

Na MilionPorad.pl znajdziesz sprawdzone porady, skomentowane i ocenione przez innych Internautów. Mamy nadzieję że znajdziesz tu pomoc jakiej potrzebujesz!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść porad
i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników.


Kategorie

 


http://www.milionporad.pl/