Porady na każdy temat
 
 

Kategoria: We Dwoje

Jak rozpoznać, czy kobieta jest Tobą zainteresowana?

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek zastanawiać nad tym, czy Twoja koleżanka jest Tobą zainteresowana? Jeżeli tak to dzięki poniższym poradom otrzymasz odpowiedz na to pytanie.

Będzie to zbiór kilku najczęstszych i ogólnych zasad, które kobiety mimowolnie wykonują, gdy rozmawiają z mężczyzna, którym są zainteresowane. Przygotuj się na to, że za chwilę zrozumiesz, że tak naprawdę kobiet które z przyjemnością związałyby się z Tobą było w twoim życiu całe mnóstwo.

Perfect Dating

Autor: perfect-dating, 08/06/2012, 11:04   temat wyróżnionyTemat wyróżniony przez redakcję

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   datarosnąco   ocena

Życie to nie film

Widziałeś na pewno na filmach sytuację, gdy kobieta mówi bezpośrednio to co czuje do swojego ukochanego. Scenariusze romantyczne przewidują, że kobiety potrafią być bezpośrednie i konkretne w tych sprawach.

Okazuje się jednak, że prawdziwe życie jest zupełnie inne. Zamiast używać prostych słów, dziewczyny wolą wysyłać sygnały niewerbalne, bardzo często robiąc to całkowicie nieświadomie i niezależnie od swojej woli. Nie są w stanie ukryć swoich uczuć i emocji. Musisz zatem koniecznie nauczyć się rozpoznawać te sygnały.

Pokaż komentarze (1)

Autor: perfect-dating
08/06/2012, 11:04

28 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Oczy i spojrzenie

Jeżeli kobieta jest zainteresowana Tobą i tym co do niej mówisz, to powinieneś ujrzeć w jej oczach pewne iskry. Jej spojrzenie powinno być przepełnione radością, uśmiechem, pożądaniem. Jeżeli jakakolwiek kobieta będzie w ten sposób na Ciebie patrzeć to wiedz, że w tym momencie jesteś od krok od stworzenia z nią czego tylko zapragniesz.

Pokaż komentarze (1)

Autor: perfect-dating
08/06/2012, 11:04

32 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Niespokojne dłonie

Jeżeli kobieta zajmuje swoje dłonie jakimiś zabawkami, biżuterią, długopisem, włosami bądź czymkolwiek innym to wiedz, że strasznie się w tym momencie nakręca rozmawiając z Tobą. Intrygujesz ją do tego stopnia, że nie jest w stanie sama zapanować nad swoimi gestami i tym co robi. Robi to całkowicie mimowolnie, nawet nie zauważy kiedy zniszczyła lub podarła na strzępki ulotkę, którą otrzymała kilka minut wcześniej.

Pokaż komentarze (1)

Autor: perfect-dating
08/06/2012, 11:04

37 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Śmieje się z twoich dowcipów

Dziewczyna, która świetnie bawi się w Twoim towarzystwie będzie uznawała twoje poczucie humoru za coś niezwykłego. Będzie się ciągle uśmiechała i śmiała ze wszystkiego co ma choćby odrobinę radości w sobie. Jeżeli nie jesteś pewien, czy kobieta w Twoim towarzystwie dobrze się bawi, to możesz jej opowiedzieć jakiś bardzo słaby (w Twojej opinii) dowcip i sam zauważysz, że będzie się śmiała równie głośno jak i z tych najśmieszniejszych. Uśmiech jest oznaką tego, że świetnie się przy Tobie czuje i chce z tobą spędzić znacznie więcej czasu. Podaruj jej go więcej i baw się!

Pokaż komentarze (1)

Autor: perfect-dating
08/06/2012, 11:04

20 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Nachyla się w Twoją stronę

Kiedy podczas rozmowy kobieta nachyla się w Twoją stronę wiedz o tym, że jest w tym momencie maksymalnie zainteresowana. Jesteś tak ciekawy, że rozmówczyni nieświadomie przybliża się do Ciebie - chce być bliżej żeby dokładniej słyszeć co ciekawego masz do powiedzenia. Możesz wtedy złapać ją za dłoń, dalej kontynuując swoją wypowiedź.

Pokaż komentarze (0)

Autor: perfect-dating
08/06/2012, 11:04

33 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Niezręczna cisza

Niechcianym elementem każdej randki jest niezręczna cisza. Staraj się aby nigdy do niej nie dochodziło. Jeśli jednak zdarzy Wam się małe zacięcie - zaobserwuj jej reakcje. Jeśli sama zainicjuje kolejny temat, będzie to niezbity dowód na to, że chce nadal z Tobą rozmawiać.

Pokaż komentarze (0)

Autor: perfect-dating
08/06/2012, 11:04

38 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Chwalenie się

Jeśli zauważyłeś, że kobieta będąc z Tobą chwali się, oznacza to, że chce Ci zaimponować. Mówi o swoich atutach głośno, ponieważ być może boi się, że jeszcze nie zauważyłeś, że jest na tyle atrakcyjna, abyś z nią był.

Pokaż komentarze (0)

Autor: perfect-dating
08/06/2012, 11:04

29 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Ona z Tobą rozmawia!

Przyjacielu, sam fakt, że chciała się z Tobą umówić, i że ze sobą rozmawiacie świadczy o tym, że kobieta jest Tobą zainteresowana! Przecież, gdybyś jej nie intrygował, to zapewne dawno by od Ciebie odeszła i wolała spędzić czas z kimś innym.

Dopóty, dopóki dziewczyna wdaje się z Tobą w dyskusję, masz szansę rozbudzić w niej gejzer emocji i radości. Następnym razem zamiast zastanawiać się czy kobieta z którą rozmawiasz jest tobą zainteresowana, po prostu ją podrywaj. Ona tego pragnie i koniec kropka. Wykorzystaj okazję, którą masz na to, aby poświęcić 100% uwagi na nią, a nie na tworzenie w swojej głowie niepotrzebnych pytań i barier w postaci doszukiwania się jej uwagi. Ona już Ci ją poświęca. Baw się!

Pokaż komentarze (0)

Autor: perfect-dating
08/06/2012, 11:04

30 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   datarosnąco   ocena

 

Kategorie

Biznes i Finanse


Dom, Wnętrze, Ogród


Dziecko i Mama


Ekologia


Fotografia


Komputery i Internet


Kuchnia


Moda


Motoryzacja


Rozmaitości


Sport i Rekreacja


Styl Życia


Turystyka


We Dwoje


Zdrowie i UrodaPorady finansowe »


Porady miłosne »


Porady turystyczne »

 Milion Porad

Najnowsze tematy »

10
Jak wybrać bank z polskim kapitałem?
3
Jak możesz zaoszczędzić na przyszłość dziecka?
5
Jak kontrolować konto bankowe dziecka?
5
Konto dla dziecka - jak wybrać, na co uważać?
3
Materiały izolacyjne ? szczególny typ materiałów ogniotrwałych
6
Edukacja finansowa dla młodzieży - jak uczyć się o pieniądzach

Zobacz więcej...

Najpopularniejsze tematy »

35
Oszczędzanie pieniędzy
32
Jak jeździć oszczędnie?
32
Jak oszczędzać energię?
27
Udany związek
26
Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zachowywać?
26
Co wybrać na prezent gwiazdkowy?

Zobacz więcej...


Co to za strona?

Na MilionPorad.pl znajdziesz sprawdzone porady, skomentowane i ocenione przez innych Internautów. Mamy nadzieję że znajdziesz tu pomoc jakiej potrzebujesz!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść porad
i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników.


Kategorie

 


http://www.milionporad.pl/