Porady na każdy temat
 
 

Kategoria: We Dwoje

Czego kobieta nie powinna robić mężczyźnie

Dziewczyny. Do napisania tego tematu skłoniło mnie parę sytuacji z życia, w których myślałem że oglądam głupią komedię romantyczną. W roli głównej występowały niestety przedstawicielki Waszej płci. I żeby nie było - daleki jestem od generalizowania "one wszystkie takie są".

Autor: maniek, 31/12/2009, 18:04   temat wyróżnionyTemat wyróżniony przez redakcję

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   datarosnąco   ocena

Nie interesuj się innymi, po to by wzbudzić jego zazdrość

To jest Wasz grzech numer jeden. Jeśli on Cię nie zauważa, jeśli uważasz że nie dba o Ciebie, że się Tobą nie interesuje, jeśli jesteś chorobliwie zazdrosna - zrób cokolwiek, ale NIE sugeruj mu że go zdradzasz, NIE klej się do innych żeby był zazdrosny, NIE znajduj sobie "pocieszyciela".

To zwyczajnie nie działa tak jak Wy myślicie. To tylko pogarsza sytuację i jeszcze bardziej oddala Was od siebie. Musisz mu inaczej dać znać że Ci go brak, bo tak to do niczego dobrego nie doprowadzisz: albo on się bardzo (bardzo!) wkurzy na Ciebie, albo zrobi Ci to samo (i będzie płacz).

Pokaż komentarze (3)

Autor: maniek
31/12/2009, 18:04

68 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Gdy zmienisz fryzurę, nie oczekuj że mu się ona spodoba!

My się przywiązujemy do Waszego wyglądu. Jeśli mu się podobasz, to Twoja fryzura ma tu dużo do powiedzenia, pewnie więcej niż miesiącami dobierany podkład. Jeśli z blond loków zrobisz rude proste, on może zupełnie poważnie nie przetrwać tej metamorfozy. Fryzura BARDZO wpływa na wygląd i taka możesz mu się po prostu już nie podobać. Więc robiąc tego typu niespodzianki nie możesz oczekiwać że będzie Twoją odmianą zachwycony tak jak Ty jesteś.

A co zrobić, jeśli czujesz że musisz coś zmienić ze swoimi włosami, a chcesz mu się nadal podobać? Podpytaj go, jaka byś mu się podobała, spróbuj zasymulować coś na własnej głowie (np. pokręć na chwilę proste włosy albo wyprostuj kręcone), albo skorzystaj z jakiegoś programu do symulacji fryzur. Razem na pewno coś wybierzecie :)

Pokaż komentarze (8)

Autor: maniek
31/12/2009, 18:04

49 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Nigdy, przenigdy nie niszcz mu czegoś, co on kocha

Jeśli to zrobisz, jesteś skreślona. My się potrafimy przywiązywać także do rzeczy materialnych i to bardzo! Poza tym, to głupie. Dlaczego koniecznie chcesz mu zrobić największą przykrość. Nie możesz zrobić trochę mniejszej? Musisz z grubej rury? Potem, jeśli cudem Ci wybaczy, to będzie Ci strasznie głupio (a jak nie będzie, to znaczy że sama jesteś głupia!)

Pokaż komentarze (1)

Autor: maniek
31/12/2009, 18:04

62 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Nie wyrzucaj jego starych T-shirtów

Jego stare T-shirty wobec Twoich dziesiątek bluzek i sukienek to naprawdę marginalna ilość miejsce w szafie. Jeśli nie chce się ich pozbyć to niech się nie pozbywa, widocznie ma powód. Śmierdzą? Zawadzają? Bez przesady...

Pokaż komentarze (1)

Autor: maniek
31/12/2009, 18:04

53 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Nie upieraj się że będziesz płacić

OK, możecie się czasem czuć niezręcznie że facet chce za Was płacić - a bo to pierwsze spotkanie, a bo to zawsze i zawsze on płaci, a bo to inny powód... Ale jeśli mówi że on zapłaci i to robi, to znaczy że chce i jest na to przygotowany. Więc pospieraj się z grzeczności, ale nie kłóć się z nim o płacenie i pozwól mu na to. Oczywiście dla zdrowia, on powinien raz na czas dać Ci uregulować rachunek - oczywiście wtedy kiedy wyjdzie to od Ciebie, tzn. Ty się uprzesz "dziś ja płacę" i nie odpuścisz :) Ale do cholery, CZASEM! :)

Pokaż komentarze (4)

Autor: maniek
31/12/2009, 18:04

41 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Nie sprawiaj wrażenie jego opiekunki

Czasami bardzo fajnie jak kobieta z troską podchodzi do swojego faceta - np. jak zawiąże mu szalik, czasami fajnie jak zrobi coś co tradycyjnie podchodzi pod "jego działkę", ale nieustanne włażenie na jego podwórko - kiedy to Ty prosisz o rachunki w knajpie, kiedy wchodzisz z nim do sklepu i sama z siebie zaczynasz wybierać mu ubrania - to już nie jest fajne. Zostaw mu te "jego" czynności, żeby nie czuł się przy Tobie jak nieporadny debil albo jak z mamą!

Pokaż komentarze (3)

Autor: maniek
31/12/2009, 18:04

56 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Zostaw moje zabawki

Nie powinna zabraniać mu bawić się:)

Pokaż komentarze (0)

Autor: pozytywnewibracje
14/08/2010, 18:13

46 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Nie generalizować!

I jeszcze jedna rada, moim zdaniem bardzo ważna zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, a mianowicie: nie generalizować!;) Każdy jest inny (truizm), i u każdeog najlepiej sprawdza się indywidualne podejście. Wystarczy poświęcić trochę czasu na słuchanie drugiej osoby, aby wiedzieć co dana osoba lubi a czego nie.

Pokaż komentarze (0)

Autor: volunteer
15/08/2010, 16:04

44 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Tylko nie to!

Witam, po przeczytaniu kilku porad stwierdzam z całą stanowczością, że najgorsze, co kobieta może zrobić zabronić facetowi oglądania transmisji meczu piłki nożnej. Facet jest wściekły, Ty rozżalona, że woli mecz zamiast posiedzieć
z Tobą.Zamiast miłego wieczoru macie mało ciekawy konflikt. Pozdrawiam Isztaria.

Pokaż komentarze (3)

Autor: Isztaria
26/08/2010, 17:42

50 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Nie mów mu że na czymś się nie zna

Faceci lubią imponować kobietom swoimi umiejętnościami. Dlatego, kiedy nasz mężczyzna rozłoży na części komputer i będzie próbował go reperować to nie mówmy mu, że się na tym nie zna. Niedowartościowany facet jest sfrustrowany i może szukać sobie takiej kobiety, która go doceni.

Pokaż komentarze (2)

Autor: gocha2685
27/08/2010, 21:34

45 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Nie porównuj go do innych mężczyzn!!!

Nikt z nas nie lubi krytyki, a w szczególności, kiedy pokazuje się nam, że ktoś jest lepszy od nas. Mężczyzna słysząc, że jego ukochana kobieta zauważa innych mężczyzn, a do tego są oni w czymś od niego lepsi, reaguje złością i się obraża albo zamyka się w sobie. Jeżeli chcemy, żeby nasz mężczyzna coś w sobie zmienił to lepszą metodą są drobne sugestie lub odpowiednia inspiracja :)

Pokaż komentarze (2)

Autor: Agoutti
28/08/2010, 20:10

60 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Pozwól mu angażować się w swoje hobby bez Twojego udziału

Każdy z nas potrzebuje odrobiny prywatności, "świata", do którego może uciec, gdy chce poprzebywać sam. Niech mężczyzna ma i rozwija swoje hobby - Ty wykazuj zainteresowanie jego pasjami, ale nie angażuj się w nie (np. nie jeździj z nim na wypady zdjęciowe z jego kumplami, chyba że on Ci to zaproponuje). Wówczas będziesz miała czas dla siebie, a potem nie dość, że będziecie mieli o czym rozmawiać, to jeszcze tym chętniej będziecie spragnieni swojego towarzystwa.

Pokaż komentarze (0)

Autor: Weronika_1987
02/09/2010, 23:02

45 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Nie krytykuj

Przede wszytskim nie krytykować go, że nic nie potafi. Jeśli facet podejmie sie jakiejś czynności domowej, lub naprawieniu tego pochwal go a nie mów, że mój taka zrobił by to lepiej, Ty to się jednak do niczego nei nadajesz... bo nie ma nic gorszego niż facet, który czuje się niepotrzebny

Pokaż komentarze (1)

Autor: smutnik
08/10/2012, 10:49

22 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Sory Ale

Sory bardzo ale nie interesuje mnie to, czego im nei mówić!!! co to ma znaczyć my musimy się z nimi obchodzić jak z jakiem i uwazać na każdy gest, każde słowo a oni i tak albo mają nas gdzies, albo lecą do innej albo nie szczędzą nam tekstów, masz małe cycki, jesteś za gruba itp!! sory bardzo ale nie mam zamiaru sie z nimi cackać

Pokaż komentarze (5)

Autor: szantal
29/04/2013, 08:31

-1 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   datarosnąco   ocena

 

Kategorie

Biznes i Finanse


Dom, Wnętrze, Ogród


Dziecko i Mama


Ekologia


Fotografia


Komputery i Internet


Kuchnia


Moda


Motoryzacja


Rozmaitości


Sport i Rekreacja


Styl Życia


Turystyka


We Dwoje


Zdrowie i UrodaPorady finansowe »


Porady miłosne »


Porady turystyczne »

 Milion Porad

Najnowsze tematy »

10
Jak wybrać bank z polskim kapitałem?
3
Jak możesz zaoszczędzić na przyszłość dziecka?
5
Jak kontrolować konto bankowe dziecka?
5
Konto dla dziecka - jak wybrać, na co uważać?
3
Materiały izolacyjne ? szczególny typ materiałów ogniotrwałych
6
Edukacja finansowa dla młodzieży - jak uczyć się o pieniądzach

Zobacz więcej...

Najpopularniejsze tematy »

35
Oszczędzanie pieniędzy
32
Jak jeździć oszczędnie?
32
Jak oszczędzać energię?
27
Udany związek
26
Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zachowywać?
26
Co wybrać na prezent gwiazdkowy?

Zobacz więcej...


Co to za strona?

Na MilionPorad.pl znajdziesz sprawdzone porady, skomentowane i ocenione przez innych Internautów. Mamy nadzieję że znajdziesz tu pomoc jakiej potrzebujesz!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść porad
i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników.


Kategorie

 


http://www.milionporad.pl/