Porady na każdy temat
 
 

Kategoria: We Dwoje

Gdzie iść na randkę?

Okazuje się, że mężczyźni często czują na sobie obowiązek wyboru miejsca na randkę - i słusznie! Chłopaku, zawsze powinieneś mieć w zanadrzu pomysł gdzie zabrać swoją wybrankę! Nie możesz dać się załatwić pytaniem "To gdzie pójdziemy?" - po co się spalać tak na wstępie ;)

Autor: sylwia3, 05/04/2008, 14:28   temat wyróżnionyTemat wyróżniony przez redakcję

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   data   pktmalejąco

Spacer

Dziewczyny przeważnie lubią spacery. Na spacer możecie iść wszędzie - do parku, nad rzekę, na łąkę - raczej w spokojne (byle bezpieczne!) miejsca. W nocy szczególnie uważajcie - chodźcie w miejsca, które dobrze znacie, albo gdzie jest więcej osób.

Pokaż komentarze (3)

Autor: sylwia3
05/04/2008, 14:28

121 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Idźcie do Zoo :)

Trochę pokręcony pomysł i niestety robi się już coraz mniej oryginalny, ale spróbować można :)

Pokaż komentarze (2)

Autor: kalashnikov
18/04/2008, 14:03

96 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

W lecie: rower, rolki, kajak, biegi

Koniecznie zorientuj się wcześniej, czy koleżanka lubi taką aktywność - pomysł może nie być dobry, jeśli ona się szybko męczy lub ma jakieś problemy zdrowotne, o których nie wiesz.

Pokaż komentarze (1)

Autor: dzordz
09/04/2008, 23:06

83 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

W zimie: lodowisko, narty, sanki

Wspólne uprawianie sportu ułatwia kontakt fizyczny (przypadkowy oczywiście). Na łyżwach można jeździć za rękę lub delikatnie (!) na siebie wpaść. Sanki to już wyższa szkoła jazdy - oczywiście jeździcie na jednych, a nie każde na swoich.

Pokaż komentarze (1)

Autor: dzordz
09/04/2008, 23:06

79 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Bilard, kręgle, salon gier

Jeśli dziewczyna nie gra np. w bilard, to możesz ją nauczyć ;) Pod warunkiem że chce! Tak samo inne gry. A może pościgacie się w symulatorach? Zależy co Ona lubi i czy nie ma jakichś oporów przed jeżdżeniem na symulatorze motocykla ;)

Pokaż komentarze (3)

Autor: hocapito
16/04/2008, 13:25

77 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Kawiarnia, restauracja, pizzeria, knajpka - dobre na początek

Standardowe miejsca - kawiarnie, puby - są idealne na początek znajomości, gdy za bardzo się nie znacie. Dookoła mnóstwo ludzi, więc każde z Was powinno czuć się bezpiecznie. Jeśli chcecie porozmawiać i się poznać wybierzcie ciche miejsce - przy okazji będzie bardziej kameralnie i romantycznie ;) Jak już porozmawialiście i chcecie się bawić razem - lećcie potanczyć!

Ładnym gestem będzie, gdy wybierzesz lokal dla niepalących, jeżeli Twoja wybranka nie pali. Jeśli Ty palisz - powstrzymaj się!!

Pokaż komentarze (5)

Autor: sylwia3
05/04/2008, 14:28

76 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Wesołe miasteczko

Pokaż komentarze (1)

Autor: sylwia3
05/04/2008, 14:28

75 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Idźcie... w kilka miejsc naraz...

... polecam pójście do jednej knajpki na szybki sok, później wstajesz, mówisz 'chodźmy' i idziecie do następnej i tak zaliczcie kilka różnych miejsc. To wytwarza między Wami to uczucie, że spędziliście właśnie ze sobą wieki i dobrze się znacie. Ponadto fajnie można się pobawić z wybieraniem knajp, stajesz na środku Starego Miasta, prosisz partnera/partnerkę by zamknęli oczy, każesz się pokręcić i tam gdzie się zatrzyma, to w tę stronę idziecie do knajpy, fajna zabawa :) Od razu odkrywasz do jakich knajp Twoja 'randka' lubi chodzić i się bliżej poznajecie.

Pokaż komentarze (3)

Autor: Kir
29/08/2010, 21:20

71 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Wycieczka samochodem

Chłopaku, nawet się nie spodziewasz jak dużo dziewczyn lubi wycieczki samochodem. Bierz auto skąd się da i zaproś dziewczynę na objazdówkę po okolicy! Pokaż jej parę wyjątkowych miejsc (ale nie wszystkie naraz), pojedźcie popatrzeć na miasto z oddali.

Jednak pamiętaj:
- Nie namawiaj na wycieczkę osoby, która Cię nie zna - to potencjalnie bardzo niebezpieczne. Poczekaj, aż koleżanka nabierze do Ciebie zaufania.
- Nie popisuj się! Dziewczyny zazwyczaj tego nie lubią, nawet jeśli sprawiają odmienne wrażenie. Normalna dziewczyna będzie chciała od razu wysiąść jak zaczniesz palić gumy czy zawracać w miejscu.
- Bądź wyjątkowo ostrożny, nie chciałbyś zrobić krzywdy ślicznej pasażerce swoją brawurową jazdą, prawda??

Pokaż komentarze (1)

Autor: sylwia3
05/04/2008, 14:28

69 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Park wodny

Tu uwaga - nie zapraszamy dziewczyny od razu na basen, bo nie każda będzie miała na tyle śmiałości, żeby od razu zaprezentować się nowo poznanemu chłopakowi w samym stroju!

Pokaż komentarze (6)

Autor: sylwia3
05/04/2008, 14:28

69 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Kino, teatr, koncert

Niekoniecznie jest to dobry pomysł na jedną z pierwszych randek, bo nie będziecie mieli okazji dużo porozmawiać i specjalnie się poznać, ale po pewnym czasie to jest całkiem dobry pomysł.

Nie wiem czemu, ale sporo chłopaków uważa, że zapraszając dziewczynę do teatru niesamowicie plusuje w jej oczach ;) Przecież nie od takich jednorazowych pomysłow zależy co Ona o Tobie pomyśli! To prawda, że teatr jest bardziej wyrafinowany niż kino, ale nic na siłę - wiadomo, że większość chłopaków nie chodzi do teatru i takie zaproszenie może wyglądać trochę sztucznie. Co innego jeśli faktycznie interesujesz się teatrem - ale wtedy wybadaj, czy koleżanka czasem nie ma nic przeciwko takim wyjściom. Nie każda dziewczyna kocha teatr i wiersze ;)

Pokaż komentarze (1)

Autor: sylwia3
05/04/2008, 14:28

60 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Romantyczna randka?

ja jakiś czas temu byłam na romantycznej randce:) Było naprawdę świetnie. Poszliśmy na Kazimierz do lescandale. Fajna atmosfera no i ten wystrój ( przy okazji w ogródku można palić). Było naprawdę fajnie. Dopiero o 23 uświadomiłam sobie,ze jest już późno tak miło nam się rozmawiało

Pokaż komentarze (1)

Autor: Kreonka
26/01/2011, 13:42

58 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Lodowisko!

lodowisko to świetny patent na zimę (o ile twoja druga połowa i ty lubicie jeździć na łyżwach). Później dobry obiad - Stare Miasto (W poznaniu świetna jest pierogarnia Stary Młyn)

Pokaż komentarze (1)

Autor: modnisia
14/12/2010, 14:39

55 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Na początek

Na początek najlepsze miejsce to moim zdaniem pizzeria albo spokojna kawiarenka gdzie można porozmawiać.

Pokaż komentarze (3)

Autor: Girlaska
24/08/2008, 11:17

47 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Dyskoteka

Możecie iść zwyczajnie potańczyć, będzie okazja się dobrze bawić i na pewno nie będzie problemu z "kłopotliwą ciszą" :) Tylko miej dziewczynę cały czas na oku, dyskoteki mogą być niebezpieczne!

Pokaż komentarze (2)

Autor: pani-monika
18/05/2008, 14:02

44 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Galeria handlowa

Galerie handlowe nie brzmią zbyt romantycznie i raczej takie nie są, ale jak już poznaliście i wiecie, że się sobie podobacie, nie musicie wciąż chodzić do knajp i się w siebie wpatrywać ;) Idźcie razem na zakupy - to dopiero integruje! Poznacie też znacznie lepiej swoje gusta. A potem możecie iść się na siebie popatrzeć w dowolnej kawiarni ;)

Pokaż komentarze (1)

Autor: sylwia3
05/04/2008, 14:28

35 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Na koncert ulubionego zespołu...

... dziewczyny oczywiście. :)
I piszę poważnie - dziewczyna zdecydowanie bardziej polubi chłopaka, który słuchał, kiedy opowiadała mu o tym, czego słucha.
Opcja niestety odpada, jeśli chłopak ma skrajnie odmienny gust - wtedy jego cierpiąca mina zepsuje dobrze zapowiadający się wieczór.

Pokaż komentarze (1)

Autor: triflee
26/08/2010, 20:44

25 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Ugotuj coś w domu

Jeśli czujesz sie komfortowo ugotuj coś w domu, zawsze można porozmawiać

Pokaż komentarze (5)

Autor: smutnik
19/11/2012, 08:12

24 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Piknik w parku

A co powiedzielibyście po prostu na piknik w parku? Oczywiście musi być do tego pogoda, bo w listopadzie raczej ciężko byłoby wysiedzieć kilka godzin na kocu w parku:) Ale taka forma pierwszej randki wydaje mi się bardzo atrakcyjna. Może przez to, że właśnie taką randkę zorganizował mi mój obecny narzeczony i bardzo miło ją wspominam:) Ale obiektywnie to chyba nie jest zły pomysł, prawda? Zwłaszcza, jak przygotuje się dodatkowe atrakcje pod konkretną osobę. Ja jego poznałam na mydwoje, więc przed pierwszą randką już coś o sobie wiedzieliśmy. Z rozmowy (oraz z naszych wspólnych zainteresowań) wyszło, że oboje lubimy aktywnie spędzać wolny czas, a jedną z gier, które lubimy, są boule. I w tym kierunku pociągnął nasze pierwsze spotkanie, przygotował "boisko" do boule (w sensie: odgrodził kawałek trawnika, żeby nikt nam nie przeszkadzał), przyniósł boule, a oprócz tego mała przekąska na początek, sałatka, bagietka, wino, później zrobiliśmy sobie grilla z kiełbaskami. Wiem, brzmi standardowo, ale bardzo mi się coś takiego podoba, wymaga jakiejś inwencji i zaangażowania ze strony faceta, nie to, co zabranie do jakiejś kawiarenki na kawę czy piwo:) A pogadać i poznać się bliżej można bez problemów.

Pokaż komentarze (2)

Autor: majka
20/11/2013, 14:25

22 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Kino, Kolacja i romantyczny spacer

Na początek zabierz ją do Kina. Później pójdźcie na kolację a na samym końcu zaproponuj jej spacer po parku lub po mieście ;D

Pokaż komentarze (2)

Autor: Kinia12165
23/09/2012, 21:06

21 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Ciekawe miejsce

Witajcie

Ja polecam jakieś ciekawe miejsce, najczęściej stare miasto, gdzie jest wiele ciekawych rzeczy do obejrzenia jak występy jakiś artystów itp..

Dzięki temu nie trzeba martwić się o temat do dyskusji,miejsce samo je podsuwa.

Pokaż komentarze (0)

Autor: KamKucz
06/08/2013, 06:26

14 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Najlepsza randka!

Napisz do mnie, a zorganizuje Ci randkę życia! Zaręczyny/ rocznica/ pierwsza randka? Nieważne, ja pomogę Ci sprawić żeby była niezapomniana! Naprawdę! Znam Poznań na wylot, zaliczyłam tu wiele fatalnych randek, jestem 101% romantyczką i wiem o czym marzy każda kobieta. Po prostu napisz :)

Pokaż komentarze (6)

Autor: anabanana
08/03/2015, 23:58

7 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   data   pktmalejąco

 

Kategorie

Biznes i Finanse


Dom, Wnętrze, Ogród


Dziecko i Mama


Ekologia


Fotografia


Komputery i Internet


Kuchnia


Moda


Motoryzacja


Rozmaitości


Sport i Rekreacja


Styl Życia


Turystyka


We Dwoje


Zdrowie i UrodaPorady finansowe »


Porady miłosne »


Porady turystyczne »

 Milion Porad

Najnowsze tematy »

10
Jak wybrać bank z polskim kapitałem?
3
Jak możesz zaoszczędzić na przyszłość dziecka?
5
Jak kontrolować konto bankowe dziecka?
5
Konto dla dziecka - jak wybrać, na co uważać?
3
Materiały izolacyjne ? szczególny typ materiałów ogniotrwałych
6
Edukacja finansowa dla młodzieży - jak uczyć się o pieniądzach

Zobacz więcej...

Najpopularniejsze tematy »

35
Oszczędzanie pieniędzy
32
Jak jeździć oszczędnie?
32
Jak oszczędzać energię?
27
Udany związek
26
Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zachowywać?
26
Co wybrać na prezent gwiazdkowy?

Zobacz więcej...


Co to za strona?

Na MilionPorad.pl znajdziesz sprawdzone porady, skomentowane i ocenione przez innych Internautów. Mamy nadzieję że znajdziesz tu pomoc jakiej potrzebujesz!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść porad
i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników.


Kategorie

 


http://www.milionporad.pl/