Porady na każdy temat
 
 

We Dwoje

2
PORADY

Czy midzy nami może coś być ?

Podoba mi sie pewien chłopak, znamy się już 8 lat ! Od pewnego czasu zaczeliśmy pisać i gadać. Ostatnio na ognisku powiedział że mam mu na kolana usiąść no i jak już mu siedziałam na tych kolanach to potem on i jego kolega chcieli iść z nami na takie duże hamaki/siatki się położyć. No i jak już tam wszyscy byliśmy to on mnie cały czas przytulał a nawet trzymał mnie za ręce i dał swoją kurtkę bo zimno było. A jak już mnie odprowadzał do domu to cała drogę mnie przytulał. Potem mi napisał "jak tam słońce :)?". A kilka dni później zaprosił mnie na wieczór filmowy u nas w szkole. Miał po mnie przyjść do domu ale wysłał po mnie swojego kolegę a on czekał trochę dalej. No i szliśmy we trzech (on.ja i ten jego kolega) ale zamiast na filmy to poszliśmy tak sobie pochodzić. No i potem oni zadzwonili po kolegów ja po koleżanki i tak sobie chodziliśmy po mieście. Potem jak staliśmy wszyscy pod sklepem to on powiedział że mnie ogrzeje i mnie tak mocno przytulił (przy wszystkich !) a jak siedzieliśmy na przystanku to jego kolega wzioł mi parasol a ten chłopak mi powiedział że jak chce go z powrotem to mu muszę na kolana usiąść. A potem Taki jeden koleś rozgadał całej szkole że jesteśmy parą (ja , i ten chłopak który mi sie podoba) i od tego czasu mnie tak jakby unikał już nawet nie piszemy . A moja przyjaciółka dowiedziała się że kręci z taką jedna kreci ze szkoły. Ja i on mamy 15 lat a ta dziewczyna co z nia kreci ma 13! Co mam zrobić żeby z nim być?
3
PORADY

Co mam zrobić?

Byłem z dziewczyną prawie 3 miesiącę. poznaliśmy się przypadkiem. Ona Miała chłopaka, a Ja dziewczynę, myślałem, że nic z tego nie będzie bo mieszkamy 150 km od Siebie. Po tygodniu byliśmy razem. było super. kiedyś się bawiłem, a dla Niej się zmieniłem. Zacząłem żyć normalnie. rozstawaliśmy się 3 razy ale za każdym razem do Siebie wracaliśmy, byłem pewien, że jesteśmy sobie pisani. Wybaczyła Mi zdradę, o spotkania było ciężko, ale dzięki temu, że ma rodzoną siostrę tu W Wawie(jak coś Ja też jestem z Wawy) jakoś były w miarę częste. Pisaliśmy po za tym co dziennie od rana do wieczora. Obietnice tego, że bd razem na zawsze, że nic nas nie rozdzieli itp . I tak nagle zadzwoniłem do Niej jak zwykle z nią gadałem wieczorami i Ona powiedziała, że już wszystko się pozmieniało i, że przestała Mnie kochać, Choć jeszcze dzień przed mówiła jak bardzo Mnie kocha, że jesteśmy jednością itd. i nawet tego samego dnia było OK. I tak już mija miesiąc od rozstania, spotykam się z 2 dziewczynami, ale to nie to samo, nie umiem ich pokochać, a też nie chce ich zranić, Ona nie ma nikogo, bo mówi, że pasuje Jej tak jak jest. Spotkaliśmy się w piątek bo przyjechała Do Warszawy i mieliśmy ustalić co dalej, bo przez ten cały miesiąc pisaliśmy, ale te rozmowy do niczego nie zmierzają. Ona nie chce wrócić choć robiłem co mogłem. I na tym spotkaniu nagle pocałowała Mnie w usta i zaczeliśmy się całować. I To uczucie jeszcze bardziej we Mnie się zwiększyło, ale powiedziała, że żałuje tego i, że już razem nie będziemy. Nie wiem co mam robić? Nie chce Być bez Niej, ale nie wiem co gorsze przyjaźń czy zerwanie kontaktów. Miałem wiele dziewczyn, ale tylko tą pokochałem i nie wiem co mam zrobić. I z Tą dziewczyną i z Tymi dwoma co teraz się z Nimi spotykam. To Mnie przerasta. Od miesiaca nie wiem co się ze Mną dzieje. Jestem rozbity i odbija Mi się to na szkole, domu, znajomych. Pomóżcie Mi. Prosze.!;( Proszę o szczere odpowiedzi i nie walenie tekstami jesteś za Młody czy nie ta to inna, bo to bez sensu. Mi jest ciężko się zakochać, Ona była Tą jedyną. Jak Coś Mam 17 lat (za 2 miesiące 18) Ona 15 Wczoraj napisała, że nie chce tego dalej tak ciągnąć wiec kończy kontakty i przestała pisać bo jak stwierdziła po tym co razem przeżyliśmy przyjaźń nam nie wychodzi. Nie mam sił;( nie śpie po nocach i powoli wpadam w depresje.


 

Kategorie

Biznes i Finanse


Dom, Wnętrze, Ogród


Dziecko i Mama


Ekologia


Fotografia


Komputery i Internet


Kuchnia


Moda


Motoryzacja


Rozmaitości


Sport i Rekreacja


Styl Życia


Turystyka


We Dwoje


Zdrowie i UrodaPorady finansowe »


Porady miłosne »


Porady turystyczne »

 Milion Porad

Najnowsze tematy »

10
Jak wybrać bank z polskim kapitałem?
3
Jak możesz zaoszczędzić na przyszłość dziecka?
5
Jak kontrolować konto bankowe dziecka?
5
Konto dla dziecka - jak wybrać, na co uważać?
3
Materiały izolacyjne ? szczególny typ materiałów ogniotrwałych
6
Edukacja finansowa dla młodzieży - jak uczyć się o pieniądzach

Zobacz więcej...

Najpopularniejsze tematy »

35
Oszczędzanie pieniędzy
32
Jak jeździć oszczędnie?
32
Jak oszczędzać energię?
27
Udany związek
26
Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zachowywać?
26
Co wybrać na prezent gwiazdkowy?

Zobacz więcej...


Co to za strona?

Na MilionPorad.pl znajdziesz sprawdzone porady, skomentowane i ocenione przez innych Internautów. Mamy nadzieję że znajdziesz tu pomoc jakiej potrzebujesz!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść porad
i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników.


Kategorie

 


http://www.milionporad.pl/