Porady dla mężczyzn

24PORADY

Co warto wozić w samochodzie?

apteczka, kamizelka, gaśnica, koło zapasowe - to standard, ale co jeszcze warto ze sobą wozić na wszelki wypadek?

2PORADY

Oglądanie filmu formatu VOB w telewizorze

Mam film na płycie DVD w formacie VOB. Widzę go w monitorze komputera, ale nie widzę na ekranie telewizora podłączonego do komputera pomimo, że normalnie monitor jest sklonowany z telewizorem. Jak rozwiązać ten problem, aby film widoczny był również w telewizorze LCD.

6PORAD

Jak zrobić nową wykładzinę do bagażnika

Twoja wykładzina w bagażniku była już stara, bruda i poplamiona? Chcesz ją odświeżyć, ale nie wiesz skąd wziąć nową? Nie ma problemu. Tanim kosztem i chwilą pracy tchnąłem w mój bagażnik nowe życie, więc dzielę się zdobytą wiedzą.

16PORAD

Jak napisać dobre CV (Curriculum Vitae)

Twoje CV to pierwszy krok jaki wykonujesz ubiegając się o stanowisko w wybranej firmie. To, co pracodawca dostanie do rąk jest tu kluczowe - nie znając Cię musi podjąć decyzję czy warto zaprosić Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Zważywszy na to, że zwykle takich życiorysów pracodawca otrzymuje dużo i na każde poświęca nie więcej niż 30 sekund - masz nie lada zadanie, by przebić się przez tłum pozostałych zgłoszeń.

10PORAD

Jak dbać o baterię w laptopie?

Każdy świeży użytkownik laptopa zadaje sobie na samym początku to pytanie. Jak obchodzić się z baterią, żeby po roku nie trzeba było kupować nowej? Czy to prawda, że na początku trzeba ją rozładować 3 razy zanim zacznie się normalnie korzystać? Czy wyjmować ją podczas pracy na zasilaczu? Spróbujmy rozwiać pewne wątpliwości:

1PORADA

Wybór konsoli PSP

Cześc zamierzam kupić konsole psp lecz zastanawiam się nad (psp fat) i (psp slim and light) ktora konsola jest lepsza, która konsola ma lepszy wyświetlacz, ktora ma fajniejsze bajery ???? Czekam na wasze wypowiedzi i recenzje :))

3PORADY

Usuwanie silikonu sanitarnego

chciałbym się dowiedzieć czym usunąć silikon sanitarny uszczelniający po zdemontowaniu brodzika od kabiny

1PORADA

Sterowniki

jak zainstalowac w windowsie 7 niepodpisany sterownik

17PORAD

Darmowe oprogramowanie które warto zainstalować

Powstała około 10 lat temu moda na darmowe oprogramowanie to miód na serce użytkowników komputerów. Zarówno domowych, których zwyczajnie nie stać na legalne oprogramowanie jakiego by chcieli używać, jak i komercyjnych, dla których wielostanowiskowe licencje to też nie lada wydatek. Darmowe oprogramowanie to często oprogramowanie tzw. open source, co oznacza że jego kod jest otwarty - każdy może go przejrzeć i zanalizować, a co najważniejsze - poprawić i rozwinąć. Jednak nie każde darmowe oprogramowanie to open source - część jest darmowa po prostu, lub darmowa w podstawowym zakresie. Wypada się zatem tylko cieszyć i podziękować twórcom :)

14PORAD

Zdrowe gotowanie

Na to, czy nasze posiłki są zdrowe, ma wpływ nie tylko to co jemy czy pijemy, ale także sposób w jaki te posiłki przyrządzamy. Oto kilka prostych do zastosowania zasad zdrowego gotowania:

3PORADY

Jak wypowiedzieć umowę OC?

Chcę zmienić ubezpieczyciela, co mam zrobić, żeby wypowiedzieć umowę OC?

26PORAD

Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zachowywać?

Rozmowa kwalifikacyjna jest drugim kluczowym punktem starania się o pracę. To na tym etapie pracodawca musi ostatecznie przekonać się, czy zostaniesz przyjęty/a do pracy w firmie. Wiele zależy od tego pierwszego spotkania, zatem należy się do niego porzadnie przygotować.

4PORADY

Jak zorganizować romentyczny wieczór?

Chciałbym zorganizować wspaniały romantyczny wieczór dla swojej dziewczyny, tak żeby nie mogła mi się później oprzeć. Macie jakieś pomysły? Może własne dopświadczenia?

3PORADY

Czego mężczyzna nie powinien robić kobiecie?

Jesteśmy ze sobą już kawałek czasu, od momentu kiedy zaczęliśmy uprawiać seks coś zaczyna się psuć. Nie wiem czy powodem jest sam seks, gra wstępna, czy też może zachowanie w czasie kiedy nie uprawiamy seksu. Może robię coś źle, albo robię to czego nie powinienem. Doradźcie proszę!

2PORADY

Smoking a spektakl w operze

Witam. Czy wypada przyjść do opery na spektakl o godzinie 18:00 w smokingu (dinner jacket)? Z założenia zakłada się dopiero po 19:00. Nie wiem czy nie popełnie w ten sposób faux pass. Pozdrawiam.

15PORAD

Czego nie robić na początku znajomości z dziewczyną?

Oto kilka rad jak nie zniechęcić do siebie dziewczyny od pierwszego spotkania. Dotyczy do dziewczyn, które nie są księżniczkami i nie trzeba ich zdobywać latami. Uwaga, poniższe uwagi stosujemy z umiarem i wyczuciem!

8PORAD

Jak przetrwać długą trasę

Długie trasy są raczej niebezpieczne: są monotonne i nudne, więc trzeba dobrze się do nich przygotować, by nie zasnąć za kierownicą i w całości dojechać na miejsce.

15PORAD

Najgłupsze co można powiedzieć drugiej osobie

Ile razy słyszeliście te same teksty od swoich facetów albo dziewczyn? Rzygać się chce, prawda? Czemu one są w kółko powtarzane, jakby nie można było powiedzieć czegoś sensownego albo oryginalnego, albo w ogóle zamilknąć?

32PORADY

Jak jeździć oszczędnie?

Kwestia zużycia paliwa staje się ostatnio coraz ważniejsza, ze względu na rosnące ceny ropy i na ostrzeżenia o powoli kończących się zasobach tego surowca na Ziemi. Na upowszechnienie się samochodów napędzanych wodorem czy energią słoneczną przyjdzie nam jeszcze długo poczekać, więc wymieńmy uwagi jak jeździć tym co mamy, by kosztowało to jak najmniej.

11PORAD

Jak zabezpieczyć się przed utratą danych?

Stracić dane możemy na różne sposoby: kradzież komputera, przepięcie w sieci i spalenie dysku, wirus, czy choćby zwykła awaria sprzętu. Jak chronić dane, albo chociaż zmniejszyć ryzyko ich utraty?

https://www.milionporad.pl/