Porady dla mężczyzn

13PORAD

Rady dla początkujących kierowców

Skończony kurs, zdany egzamin, odebrany nowy dokument - zostałeś kierowcą, gratulacje! Ale dopiero teraz czeka Cię szkoła. Jazda samochodem to nie taka prosta sprawa, zwłaszcza jeśli chcemy poruszać się bezpiecznie, sprawnie i nie przeszkadzając innym kierowcom. Dodatkowo trzeba myśleć o wielu rzeczach naraz, widzieć wszystko dookoła i przewidywać co może się stać... Dla osób jeżdżących już dłuższy czas nie stanowi to większego problemu, ale początkujący kierowca może mieć z tym mały kłopot. Warto powtórzyć sobie lekturę tego tematu co jakiś czas, żeby jadąc samochodem, na pewno o wszystkim pomyśleć.

17PORAD

Ubiór eleganckiego mężczyzny

Kobiety powiadają, że mężczyzna jest najbardziej przystojny i pociągający w garniturze. Tymczasem wielu z nas, mężczyzn, garnitur najchętniej wyrzuciłoby z szafy! Niestety nic nie poradzimy na to, że czasem trzeba go założyć - dlatego dla tych, którzy nie mają na codzień do czynienia z eleganckim ubiorem kilka porad jak nie popełnić gafy i mieć pewność, że podczas tych wyjątkowych okazji będziemy naprawdę dobrze się prezentować.

6PORAD

Jak oszczędzać sprzęgło w samochodzie?

Za zużycie lub złą pracę sprzęgła zazwyczaj odpowiada kierowca i jego (jej) zły styl jazdy. Kluczowe jest płynne i sprawne operowanie pedałem. Przede wszystkim:

12PORAD

Sposoby na dobry, zdrowy sen

Masz kłopoty z zasypianiem? Męczy cię bezsenność? Budzisz się w nocy i nie możesz zasnąć? Oto moich kilka sposobów, jak poprawić komfort spania i ułatwić sobie zasypianie.

6PORAD

Przechowywanie wina

Własną piwniczkę z winem można założyć w każdej chwili - wystarczy kupić pierwszą butelkę, z zamiarem spożycia jej zawartości dopiero po dłuższym czasie. Stosując się do kilku uniwersalnych zasad, nasza piwniczka ostatecznie nie musi mieścić się pod ziemią i może być piwniczką tylko z nazwy, a wino na tym wiele nie straci.

4PORADY

Jak odcedzić makaron nie mając durszlaka?

O ile z ryżem (w torebkach) czy z ziemniakami nie ma większego problemu, to odcedzenie makaronu, nie tylko spaghetti, może być już pewnym wyzwaniem jeśli nie ma się pod ręką durszlaka. Torebki z ryżem można "wylać" razem z wodą, a ziemniaki są duże więc można je przyblokować byle czym. A co z makaronem?

12PORAD

Jak nauczyć się rozmawiać z dziewczynami

Jest coś takiego, co utrudnia rozmowę i wzajemne zrozumienie pomiędzy dwoma przedstawicielami tego samego gatunku: kobietą i mężczyzną. Na pierwszy rzut oka wydaje się to dziwne: i jedno i drugie to człowiek, na ogół potrafią się porozumieć tym samym językiem. A jednak - nader często nie mogą się ze sobą dogadać. Chłopaki, podzielcie się swoimi poradami jak nauczyć się rozmawiać z dziewczynami!

12PORAD

Jak radzić sobie z samotnością?

Samotność dotyka nas często. Zadziwiająco często, patrząc na to jak świat "zmniejszył" się ostatnimi czasy. Dzięki nowym technologiom wszystko się do siebie zbliżyło, ale można odnieść wrażenie że akurat ludzie się od siebie oddalili... Co robić, gdy nie ma się nikogo obok a żyć trzeba?

8PORAD

Sposoby na zaparowane szyby

Zjawisko to, występujące szczególnie w zimie lub podczas deszczu, jest jednym z najczęściej napotykanych przez kierowców problemów, utrudniających poruszanie się samochodem lub w ogóle wyjechanie z parkingu. Na szczęście jest na to kilka sposobów.

10PORAD

Jak dbać o opony?

Sprawne opony to jeden z kluczowych elementów wpływających na bezpieczeństwo jazdy, dlatego zawsze musi być w dobrym stanie. W końcu jest to jedyny element łączący samochód z drogą... Co robić, aby przedłużyć żywotność opon?

17PORAD

Jak korzystać z drog publicznych?

Temat brzmi dość kontrowersyjnie, ale to niesamowite, jak kierowcy na siebie nawzajem narzekają. Ciśnienie skacze niektórym za kierownicą do granic możliwości i rodzi to niestety agresywne (= niebezpieczne) sytuacje. Takie reakcje często powodują zwyczajne nieporozumienia i ograniczona wyobraźnia. Bądźmy tu szczerzy - ograniczona wyobraźnia KAŻDEGO z nas. Ponieważ w sprawie dróg "jedziemy na tym samym wózku", piszmy tu porady, które ułatwią nam wspólne poruszanie się po drogach i nauczmy się myślenia o innych:

11PORAD

Kupujemy samochód używany

Kupno samochodu używanego to przedsięwzięcie wymagające dość dobrego przygotowania i niestety, choć mnóstwo osób w to nie wierzy, raczej ryzykowne. Przeczytaj jak nie dać się wykiwać, gdzie można zaoszczędzić a gdzie nie należy, słowem jak wyjść na transakcji jak najlepiej.

7PORAD

Jak przechowywać opony?

Jeżeli nie zamierzasz zlecać przechowania opon warsztatowi który dokonuje ich zmiany, tylko chcesz przechowywać je u siebie, musisz wiedzieć jak je składować żeby ich nie uszkodzić. A może się to stać przez zwykłe zaniedbanie.

https://www.milionporad.pl/