Porady na każdy temat
 
 

Kategoria: We Dwoje

Jak zrobić minetę

Zrobienie dziewczynie przyjemności ustami (czyli tzw. mineta) to prawdziwa sztuka. Skrywane pod bielizną intymne części kobiecego ciała są bardzo rozbudowanym i skomplikowanym obszarem, a my jako mężczyźni, nigdy nie przekonamy się na własnej skórze, jak poszczególne jego elementy oddziałują na zmysły. Pozostają nam więc próby, obserwacje i pytania.

Dzisiaj chciałbym się z Wami podzielić wynikami swoich "badań" oraz złotymi zasadami sztuki robienia minety. Ale muszę nadmienić na samym początku, że z uwagi na to że każda kobieta jest inna (i mam na myśli wręcz stuprocentowe różnice pomiędzy nimi :), nie znajdziecie tu gotowych, uniwersalnych instrukcji krok po kroku. Takich po prostu nie da się stworzyć.

Mam jednak nadzieję, że moje wskazówki pomogą Wam dobrze ukierunkować Wasze starania i pomogą Wam obdarzyć Wasze partnerki mnóstwem cudownych doznań. Zapraszam oczywiście do dyskusji i dodawania własnych porad na ten temat!

Źeńskie genitalnia nazywam "cipką", ponieważ wydaje mi się to najlepszym spośród znanych mi określeń. Zimny, medyczny termin "wagina" kojarzy mi się z wagonem PKP, a wszystkie "myszki" i "muszelki" są zbyt infantylne, przynajmniej jak na taki poważny tekst :)

Autor: chinski-bog, 30/09/2012, 13:59   temat wyróżnionyTemat wyróżniony przez redakcję

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   datarosnąco   ocena

Zanim Twój język w ogóle dotknie jej cipki...

...zazwyczaj bez gry wstępnej się nie obejdzie ;) Choć czasem taka mineta znienacka może być super podniecająca, to w normalnych sytuacjach łóżkowych, mineta wykonywana na "dobrze przygotowanym gruncie", czyli uprzednio rozpalonej partnerce, ma milion razy większe szanse powodzenia. Innymi słowy, im bardziej przyłożysz się do gry wstępnej, tym większą przyjemność i mocniejszy orgazm dasz potem kobiecie swoimi ustami. I Tobie też będzie po prostu łatwiej.

Pokaż komentarze (12)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

149 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Wilgotność

Warunkiem koniecznym do tego, by sprawić przyjemność kobiecie, jest wilgotność jej narządów płciowych - między innymi dlatego gra wstępna jest tak ważna. Pocieranie suchym palcem suchej cipki to nic przyjemnego, a wręcz coś nieprzyjemnego. Dlatego najpierw rozgrzej swoją partnerkę pocałunkami, szeptem i pieszczotami całego ciała, a dopiero później kieruj się do sedna. I zanim zaczniesz ją lizać, upewnij się że Twój język jest ciepły, mokry i delikatny.

Pokaż komentarze (10)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

124 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Żadnego pośpiechu!

Podczas minety absolutnie nie należy się spieszyć. Mineta nie jest wyścigiem. W ogóle, seks nie jest wyścigiem. Ma być przyjemnie, a nie szybko - myśl więc o minecie nie jak o torze F1, ale jak o labiryncie: trzeba znaleźć właściwą drogę do tego, aby Twoja dziewczyna znalazła się w siódmym niebie. A do tego potrzeba czasu. Dziewczyny lubią być pieszczone, więc nie zanudzisz jej, jeśli tylko będziesz to robił ciekawie i przyjemnie.

Pokaż komentarze (6)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

138 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Różnorodność działań i pieszczot

Najważniejsza w robieniu minety jest różnorodność. "Chlapanie" językiem góra-dół na pewno nie wystarczy :) choćby Twoja kondycja pozwalała na chlapanie całą bitą godzinę. To po prostu szybko znudzi każdą kobietę.

Musisz korzystać z całego arsenału pieszczot (o czym trochę dalej) i nie pomijać żadnego ważnego miejsca (o czym również dalej).

Pokaż komentarze (1)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

103 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Jak pieścić kobietę

Mineta nie polega tylko na lizaniu. Mile widziane są wszystkie rodzaje dotyku: całowanie, lizanie, lekkie ssanie, dotykanie palcami, masowanie językiem lub palcami, zaczepne muskanie językiem lub wargami itp.

Tak samo nie należy ograniczać się do jednego tempa, ani jednego sposobu poruszania się po cipce - poza ruchami góra-dół wypróbuj więc ruchy koliste, poprzeczne, ukośne itp. Również siła nacisku powinna podlegać zmianie - raz liż lub dotykaj delikatnie, a innym razem zdecydowanie, pamiętając, żeby tylko nie sprawić bólu.

Pokaż komentarze (0)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

125 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Najskuteczniejsze formy pieszczot

Tak naprawdę, to ściśle zależy od kobiety :) Na jedną będą działać jedne formy pieszczot, a na drugą mogą działać zupełnie inne. Twoim zadaniem jest więc uważne badanie reakcji na Twoje działania i wyciąganie odpowiednich wniosków - co działa, co nie, i w jakiej konfiguracji.

Tak jak pisałem wcześniej, minetka musi być zróżnicowana. Ma to taką ukrytą zaletę, że jeśli jeszcze dobrze nie znasz swojej partnerki, to różnorodność pieszczot zapewni Ci szybkie rozeznanie w tym, co sprawia Twojej kobiecie większą przyjemność, a co mniejszą :) Lepiej też postawić na jakość niż na szybkość - wtedy sukces będzie znacznie bardziej prawdopodobny!

Pokaż komentarze (10)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

65 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia
opóźnienie wytrysku

Nie pozwól, by cokolwiek zepsuło Wam te chwile!

Jeśli masz problemy ze zbyt wczesnym wytryskiem, lub
obawiasz się, że nie sprostasz oczekiwaniom partnerki -
może warto wypróbować ziołowy preparat Orgasm Control?

Strona produktu › Tu możesz kupić online ›

Najważniejsze miejsce: łechtaczka

Łechtaczka to miejsce najwrażliwsze na całym ciele kobiety, a co za tym idzie najważniejsze z punktu widzenia udanej minety. Jednak już na samym wstępie muszę zaznaczyć, że nie oznacza to, że tylko nią masz się zajmować. To ona w największym stopniu odpowiada za orgazm, ale należy ją odpowiednio przygotować i nie wolno zamęczyć.

Główka i trzon łechtaczki, czyli miejsce którego umiejscowienie musisz doskonale znać, znajduje się w zewnętrznej części cipki, w jej górnym obszarze, tuż nad miejscem, gdzie schodzą się ze sobą wargi sromowe mniejsze. Niestety wielu facetów ma problem ze zlokalizowaniem jej. Moim zdaniem najłatwiej natknąć się na nią, gdy dziewczyna jest podniecona. Wtedy trzon łechtaczki zachowuje się jak penis - sztywnieje - i dzięki temu łatwiej go rozpoznać. Wystarczy wilgotnym językiem lub palcem przejechać parokrotnie z dołu do góry.

Jak pieścić łechtaczkę? Przede wszystkim nie od razu i dopiero wtedy, gdy będzie całkiem wilgotna. Poza tym nie ma uniwersalnych instrukcji - każda kobieta ma inną łechtaczkę i inaczej odbiera pieszczoty. Bądź delikatny i ostrożny i próbuj różnego rodzaju pieszczot, a zorientujesz się które są najprzyjemniejsze akurat dla Twojej partnerki. I nie zapominaj o reszcie cipki. Poświęcaj łechtaczce dużo uwagi, ale nie możesz zanudzić swojej partnerki ciągłym i jednostajnym lizaniem tylko jednego miejsca.

Ze swej strony sugerowałbym, przynajmniej na początek, strategię małych kroków. To znaczy najpierw pieść wszystko dookoła, a potem delikatnie muskaj wilgotnym językiem łechtaczkę, najpierw rzadko, potem coraz częściej. Powinieneś słyszeć jęki rozkoszy lub odczuwać drżenie dziewczyny, w momencie gdy dotykasz łechtaczki. To znaczy, że jesteś na dobrej drodze. Powoli intensyfikuj pieszczoty, zmieniając siłę nacisku i prędkość. Możesz też "odłożyć" język (tzn. skierować go w inne miejsce), a palcem pocierać napletek, czyli kapturek, łechtaczki o jej główkę. Pieszczenie tego, co pod napletkiem zostaw na sam koniec - to najbardziej wrażliwe z wrażliwych miejsc :)

Bardzo dobre efekty daje też stymulacja palcami pozostałych elementów cipki, gdy Twój język zajmuje się łechtaczką. Możesz dotykać wejścia do pochwy, wkładać palec lub palce do środka, wodzić palcem wzdłuż warg sromowych, czy pieścić tyłek.

Pokaż komentarze (7)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

58 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Pozostałe najważniejsze miejsca kobiety

Jak już wspomniałem, łechtaczka to numer jeden, ale nie wolno zapomnieć o reszcie:

Wargi sromowe - okalają całą cipkę. Wyróżniamy wargi większe (te na zewnątrz, tworzące szparkę) i mniejsze, chroniące wejście do pochwy. Czasami mniejsze są większe od większych. Porównałbym wargi sromowe do trzonu penisa. Przesuwanie mokrym językiem wzdłuż warg jest super na sam początek, zwłaszcza jeśli jeszcze nie wszystko dookoła jest mokre. Ale gdy przejdziesz do ważniejszych miejsc, to trzeba się skupić już na tych ważniejszych.

Wejście do pochwy - znajduje się w dolnej części cipki, nietrudno je odnaleźć ;) Nie musisz nic wkładać do środka (zwłaszcza jeśli Twoja dziewczyna nigdy się nie kochała!) - ale to super wrażliwe miejsce i na pewno należy mu poświęcić sporo uwagi. Możesz śmiało pobuszować językiem - ludzki język zazwyczaj nie jest tak długi, żebyś był w stanie coś nim przebić ;) natomiast uważaj z palcami. Bardzo przyjemne dla kobiet jest stymulowanie samego wejścia, np. okrężnymi ruchami palca lub palców.

Dolna część wejścia do pochwy, czyli ta od strony pupy, jest szczególnie wrażliwa. Możesz pieścić ją językiem znacznie śmielej, jeśli tylko usłyszysz jęki rozkoszy.

Wnętrze pochwy - jeśli Twoja dziewczyna nie jest dziewicą, możesz jej zafundować kolejną armię doznań związanych z pieszczeniem jej w środku. Radziłbym nie pakować się tam od razu, tylko w środku akcji, gdy Twoja partnerka będzie już gorąca. Możesz wetknąć tam jeden lub więcej palców, tylko nie wciskaj ich czasem na siłę, bo sprawisz ból i będzie po minecie. W środku możesz wykonywać ruchy przód-tył jak podczas seksu, albo dowolne inne. Jeśli będziesz miał do tego odpowiednią pozycję, możesz próbować zlokalizować sławny punkt G na przedniej ściance, na głębokości mniej więcej połowy długości palca. To nie jest najłatwiejsze zadanie, ale jak już go znajdziesz... ;)

Dodam tylko, że różne kobiety różnie odbierają stymulację wnętrza pochwy podczas minetki - więc to nie jest uniwersalna porada. I nie zawsze warto to robić, np. jeśli czeka Was później "klasyczny" seks, to możesz zostawić pochwę w spokoju - wetkniesz tam potem coś fajniejszego.

Pokaż komentarze (0)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

79 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia
Penilarge

Bądź 100% pewien swojej męskości

Jeśli obawiasz się, żę Twój penis jest zbyt mały, wypróbuj
popularny preparat Penilarge na bazie naturalnych składników
- dostępny jako żel lub tabletki.

Strona produktu › Tu możesz kupić online ›

Co jeszcze pieścić

Poza samą cipką, możesz dotykać, całować i pieścić także inne miejsca:

Wzgorek łonowy - jest to obszar w dolnej części brzucha, tam gdzie u kobiet rosną włosy łonowe. Delikatne uciskanie i masowanie tego miejsca często pomaga w sprawieniu radości swojej dziewczynie.

Wewnętrzną stronę ud - zanim Twój język muśnie jej cipkę, możesz się jeszcze trochę podrażnić ze swoją dziewczyną, całując jej uda bardzo blisko cipki. Byle nie za długo.

Pośladki i tyłek - podczas robienia minety, możesz pomyśleć o pieszczotach tyłka swojej dziewczyny (przy czym nie mam na myśli tylko pośladków). One to lubią ;) Pamiętaj tylko o nawilżeniu i ostrożności, żeby niczego nie uszkodzić, a ponadto musisz pamiętać, że TEGO CO WŁOŻYSZ DO TYŁKA NIE WOLNO WSADZAĆ JUŻ NIGDZIE INDZIEJ! W odbycie są bakterie, które absolutnie nie powinny przedostać się do pochwy ani ust (Twoich lub jej).

Piersi i tułów - od czasu do czasu możesz zawędrować rękami nieco wyżej, popieścić jej sztywne sutki i wszystkie miejsca, które lubi :)

Pokaż komentarze (5)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

62 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Kiedy jesteś już w miarę blisko

Kiedy czujesz, że zaczynacie zmierzać w stronę finału (widać światełko na końcu labiryntu :) możesz albo podążać tą samą ścieżką, czyli nic nie zmieniać, albo... spróbować na chwilę uspokoić pieszczoty, byle nie za bardzo. Według niektórych kobiet, późniejszy powrót do akcji wspaniale wzmaga doznania! Radziłbym jednak zostawić tę sztuczkę na później, gdy już będziesz umiał dobrze kontrolować jej doznania.

Pokaż komentarze (0)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

39 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Kiedy jesteś już bardzo blisko

Jeśli kobieta jest już bardzo blisko osiągnięcia pełni rozkoszy, nic nie zmieniaj. Absolutnie nie wolno Ci wtedy przerwać, choćby miał Ci odpaść język. Lepiej też nie przyspieszać ani nie wzmacniać pieszczot, ponieważ szybsze lub mocniejsze mogą nie być takie skuteczne i orgazm zamiast nadejść, może się oddalić. Jeżeli już doprowadziłeś ją tak blisko, to znaczy że aktualna metoda pieszczot jest po prostu najlepsza :)

Pokaż komentarze (2)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

97 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Kiedy już podarujesz jej orgazm

Kobiecy orgazm może wyglądać bardzo, ale to bardzo różnie. Zależy to nie tylko od kobiety, ale też od tego jaką obrałeś drogę w labiryncie ;) Na pytanie co zrobić zaraz po jej orgazmie, odpowiedziałbym: pieścić dalej, dopóki tylko będzie chciała. Rzecz jasna trzeba obserwować reakcje - prawdopodobnie zwolnić, prawdopodobnie lekko odpuścić. Część dziewczyn nie jest w stanie wytrzymać pieszczot tuż po orgazmie, ale dla większości będzie to wspaniałe, albo chociaż przyjemne uczucie. To dokładnie jak podczas robienia loda, kiedy po Twoim orgazmie dziewczyna nie przestaje ssać i lizać Twojego penisa.

Pokaż komentarze (5)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

77 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Kardynalne błędy, których nie wolno Ci popełnić

Suchość - do jakichkolwiek pieszczot cipka musi być mokra. Dotykanie jej kiedy jest sucha, lub dotykanie jej suchym lub szorstkim językiem zwyczajnie sprawi ból zamiast przyjemności - to tak jak robienie loda zębami. Szczególnie mowa tu o łechtaczce, która jest najwrażliwszym punktem na ciele kobiety.

Skupienie na łechtaczce lub tylko jednym elemencie - żeńskie narządy płciowe są bardzo skomplikowane i rozbudowane. Pomyśl, że siadasz za sterami Boeinga: samym wolantem wiele nie zdziałasz. Tak samo jest tutaj.

Zęby - absolutnie musisz uważać by nimi o nic nie zahaczyć!

Jednostajność - nawet jeśli kobieta jest już bardzo rozpalona, będąc zbyt monotonnym możesz ją szybko ostudzić.

Presja - tak jak wspomniałem na początku, minetka to nie wyścig, a labirynt. Nie możesz liczyć czasu ani się niecierpliwić, że dziewczyna nie dochodzi. To jest JEJ czas i rób tak, żeby JEJ było jak najprzyjemniej - jeśli skupisz się na tym i zrobisz wszystko by było jej dobrze, cel zostanie osiągnięty!

Pieszczenie odbytu - też już o tym pisałem, ale powtórzę: to, co włożysz dziewczynie do tyłka, nie ma prawa dostać się do jej cipki, ani Twoich lub jej ust. Inaczej może dojść do zakażenia i problemów zdrowotnych - w końcu to odbyt, układ wydalniczy :)

Pokaż komentarze (5)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

97 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Pozycje do minetki

Moje propozycje są następujące:

1. Dziewczyna leży na plecach, a Ty na brzuchu z głową na wysokości jej łona - to pozycja klasyczna, najłatwiejsza na początek

2. Dziewczyna leży na plecach, ale Ty siedzisz obok i nachylasz się nad jej cipką od strony brzucha a nie ud (pozwala na zupełnie inne pieszczoty, ponieważ liżesz ją jakby "do góry nogami")

3. Dziewczyna znajduje się w pozycji na czworaka np. na skraju łóżka, tyłem do Ciebie, a Ty jesteś na podłodze (wtedy liżesz ją w taką samą stronę jak w pkt. 2)

4. Ty leżysz na plecach, a dziewczyna klęczy tuż nad Twoją głową lub siedzi na niej, w dowolną stronę - to pozycja trochę trudniejsza, ponieważ partnerka musi wykonywać pewną pracę (utrzymanie się w pionie :), ale może być dla niej bardziej podniecająca

5. J.w. ale Ty klęcząc/siedząc, a dziewczyna na stojąco

6. 69 - w której dziewczyna może być zarówno na górze jak i na dole - zależnie od Waszych preferencji.

Pokaż komentarze (11)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

61 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

I to wszystko?!

Tak - z mojej strony to wszystko. W internecie znajdziesz mnóstwo porad na ten temat, ale większość to wypowiedzi na forum, pisane na podstawie doświadczeń z jedną, czy dwiema dziewczynami. Ba, znajdziesz nawet całe scenariusze minetki, ale przecież nie o to chodzi żeby je ryć na pamięć i się kurczowo trzymać tego, co ktoś napisał.

Bo mineta nie polega na tym, żeby wykonywać najpierw jedno, potem drugie, a potem trzecie, w takim i takim tempie. Minetka to droga do dostarczenia Twojej dziewczynie wspaniałych wrażeń i szczytu przyjemności, ale na każdą dziewczynę sposób jest inny. Ja Ci podaję tylko możliwości i ogólne zasady, które zawsze się sprawdzają, a to, jak Twoja dziewczyna będzie reagować na pieszczoty, zależy już tylko od niej.

Pamiętaj, żeby się nie spieszyć i myśleć tylko o niej i o tym, żeby było jej jak najprzyjemniej. Tylko wtedy Wam się uda :)

Pokaż komentarze (34)

Autor: chinski-bog
30/09/2012, 13:59

97 pkt. oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

Wykop!Wykop     FacebookFacebook

Sortuj wg:   autor   datarosnąco   ocena

 

Kategorie

Biznes i Finanse


Dom, Wnętrze, Ogród


Dziecko i Mama


Ekologia


Fotografia


Komputery i Internet


Kuchnia


Moda


Motoryzacja


Rozmaitości


Sport i Rekreacja


Styl Życia


Turystyka


We Dwoje


Zdrowie i UrodaPorady finansowe »


Porady miłosne »


Porady turystyczne »

 Milion Porad

Najnowsze tematy »

10
Jak wybrać bank z polskim kapitałem?
3
Jak możesz zaoszczędzić na przyszłość dziecka?
5
Jak kontrolować konto bankowe dziecka?
5
Konto dla dziecka - jak wybrać, na co uważać?
3
Materiały izolacyjne ? szczególny typ materiałów ogniotrwałych
6
Edukacja finansowa dla młodzieży - jak uczyć się o pieniądzach

Zobacz więcej...

Najpopularniejsze tematy »

35
Oszczędzanie pieniędzy
32
Jak jeździć oszczędnie?
32
Jak oszczędzać energię?
27
Udany związek
26
Rozmowa kwalifikacyjna - jak się zachowywać?
26
Co wybrać na prezent gwiazdkowy?

Zobacz więcej...


Co to za strona?

Na MilionPorad.pl znajdziesz sprawdzone porady, skomentowane i ocenione przez innych Internautów. Mamy nadzieję że znajdziesz tu pomoc jakiej potrzebujesz!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść porad
i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników.


Kategorie

 


http://www.milionporad.pl/