Kosmetyki, kremy itp.

Nie ma najmniejszego sensu brać wszystkiego z łazienki ;) Zabierz szczoteczkę i pastę do zębów, mydło, płyn do mycia, szampon, odżywkę do włosów (albo 2w1), dezodorant. Bierz jak najmniejsze opakowania, jak jedziesz tylko na parę dni może nawet wystarczą próbki.
Panie mogą zabrać ze sobą uniwersalne kremy i balsamy, nie musi ich być 5 ;) Zależy też od tego, czy bagaż będzie wieziony samochodem (nie ma ograniczeń), samolotem (ograniczenie w kg) czy dźwigany po górach (ograniczenie nadajemy sobie sami)

Autor: kalashnikov, 17/10/2009, 16:35
Punktów: 54. Oceń tę poradę! oceń pozytywnieoceń negatywnie zgłoś do usunięcia

‹ powrót do tematu

Komentarze (2)

  • Środki czystości można kupić na miejscu, dlaczego je brać ze sobą i obciążać nimi bagaż. Co do podróży samolotem, najwięcej z przekroczeniem wielkości bagażu mają kobiety, za dużo ciuchów i kosmetyków, a przecież można wiele z nich zrezygnować, lub nabyć na miejscu.
    rosolek1970, 30/08/2010, 19:10

  • Po co kupować kosmetyki i inne środki na miejscu skoro można je nabyć w domu .Jadąc np. Nad Morze Bałtyckie , wszystko tam jest droższe , nie opłaca się kupować szamponów, odżywek, ogólnie środków pielęgnacyjnych. to tak samo Roselel1970 jak byś kupił/ła tam ręczniki i ciuchy , może od razu weźmy pustą walizkę, i dopiero kiedy dojedziemy na miejsce odpoczynku zakupmy wszystko co nam potrzebne. myślenie troszkę bez sensu nie uważasz ( oczywiście bez urazy ) ????
    Heroska 51132, 22/07/2011, 13:17

‹ powrót do tematu

https://www.milionporad.pl/