Gdzie wziąć kredyt?

Nowy samochód. Niezapomniane wakacje na drugim końcu świata. Remont mieszkania. Licencja pilota. Ślub i wielkie wesele. Wymarzony prezent dla ukochanej osoby. Wydatków na kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy nie trzeba daleko szukać, ale finanse na pokrycie tych wydatków niestety rzadko leżą na naszym koncie. Z pomocą przychodzą kredyty gotówkowe, które znajdują się w ofercie chyba już każdego banku.

Przy zaciąganiu takiego kredytu nikt nie będzie Cię pytał po co Ci pieniądze - składasz wniosek, wymagane dokumanty, zaświadczenie o zarobkach i dostajesz decyzję. Niektóre banki prześcigają się w szybkości przyznawania kredytów - kredyt w 1 dzień, kredyt w godzinę, kredyt w 10 minut. Wspaniale! Warto tylko pamiętać, że banki nie pożyczają pieniędzy za darmo - w jednym miejscu pójdą Ci na rękę, ale nadrobią to sobie w innym. Dlatego dobrze porównaj oferty, bo np. łatwość przyznania kredytu może oznaczać jego wyższe koszty. Przeczytaj także, na co uważać biorąc kredyt gotówkowy.

Oferta bankowa jest bardzo zróżnicowana, więc dokładnie przestudiuj co jaki bank Ci oferuje i wybierz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie. Możesz liczyć m.in. na niskie oprocentowanie, mało formalności, długi okres kredytowania, atrakcyjne ubezpieczenie kredytu, czy możliwość konsolidacji (złączenia w jeden) pozostałych kredytów które spłacasz.

Autor: emtek, 04/05/2012, 11:57   temat wyróżnionyTemat wyróżniony przez redakcję


https://www.milionporad.pl/