Chorobliwa zazdrosc

Witam! jestem z chłopakiem już 2 lata i odkąd zaczęliśmy się spotykać robię mu afery o to że pisze ze swoja koleżanka z którą zna się od szkoły podstawowej. Kontroluje mu telefon, emaila, itd. Czasami przesadzam i zdaje sobie z tego sprawę zaczynam ostro wyzywać te dziewczyny jak i mojego chłopaka. Mój chłopak rozmawia ze mną i tłumaczy ale sposób jaki to robi...mówi że on mnie nie kontroluje bo mi ufa że dla niego liczy się to że powiem mu kocham cię przytulę go że on nie zaprząta sobie głowy tym czy zdradzam go bo dopóki on się nie dowie to nie zrobi mi żadnej awantury o to ze rozmawiam czy pisze smsy z kolega. Twierdzi że przez te moje kontrole naruszam jego prywatność i nawet jeśli powie mi że pisał z koleżanką o tym czy o tamtym to ja i tak będę się dąsać.Ja już sama nie wiem może te ciągłe moje podejrzenia wzięły się stąd iż w poprzednim związku ja zdradzałam i będąc teraz w nowym boję się że karta się odwróci! Chce zaznaczyć jeszcze to że mój chłopak jest naprawdę przystojny i jak sam mówi wie że podoba się dziewczynom. Rozmawiając wie która ma na niego ochotę czasami mówi że chciałby trójkącik ale tylko ze mną i z jakąś fajną laską że sam by nic z nie zrobił mówi że dla mnie odmawiał seksu z fajnymi dupami które same dawały mu znaki bo chciałbyć wobec mnie lojalny.Ale jak on tak mówi to we mnie aż krew się gotuje wtedy mam jeszcze większe podejrzenia i każdą dziewczynę ładną próbuję niszczyć wzrokiem! proszę o pomoc

Autor: Anka, 03/07/2011, 06:28

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Opanuj się!

Twój chłopak ma rację, naruszasz jego prywatność. Niezależnie od tego skąd wynika Twoje zachowanie (Twoje poprzednie zdrady, jego flirty i to co mówi) nie masz do tego prawa! To chore. Zastanów się, jak długo Ty sama wytrzymałabyś w związku, w którym druga strona jest chorobliwie zazdrosna? Dobrze radzę, lepiej się opanuj i przestań bo możesz go szybko stracić.

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: kasiek 08/07/2011, 23:19

  42 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Sama musisz sobie pomóc

  To jak się zachowujesz wcześniej czy później kompletnie zniszczy Wasz związek. Nikt nie jest w stanie długo tego wytrzymać i myślę, że Twój chłopak nie jest wyjątkiem. Daj sobie i jemu trochę luzu. Nikt Ci nie pomoże, po prostu przestań się tak zachowywać.

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: edytaZ 09/07/2011, 10:56

   45 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Doceń chłopaka

   Z tego co piszesz Twój chłopak wydaje się być lojalny w stosunku do Ciebie. Jasno i wyraźnie mówi o co chodzi. Sama musisz zrozumieć, że jeśli jest Twoim chłopakiem, to właśnie Ty (a nie koleżanka z podstawówki czy inna dziewczyna) jesteś dla niego najważniejsza. Doceń, że nie kręci i...nie przestań go do tego prowokować swoim gestapowskim zachowaniem.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: dk21 09/07/2011, 11:01

    37 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    Zazdrość to nic dobrego!

    Z tego co wyczytałam to trochę głupia ta sytuacja ponieważ Twój chłopak jest lojalny ... i chyba faktycznie nie powinnaś go tak kontrolować... skoro sam Ci o wszystkim mówi to dobrze o nim świadczy jest fer wobec Ciebie i żadna inna go nie interesuję , ale z tym trójkącikiem to lekka przesada ja osobiście nie chciałabym usłyszeć czegoś takiego od swojego faceta..;/

     Pokaż komentarze (0)

     Autor: aneczka08091992 13/07/2011, 22:29

     32 pkt
     oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

     https://www.milionporad.pl/