Byłam z nim 4 lata a on mnie zdradził nadal go kocham co robić?

Witam mam poważny problem byłam z nim cztery lata a on mnie zdradził , pisał i spotykał się z inną ..;/ kiedy spotkałam się z tą dziewczyną wszystko się wydało... nie wiem co dalej robić.. on od momentu kiedy to się wydało nie odezwał się do mnie ... nie wiem co dalej robić cały czas o nim myślę ... i zadaje sobie pytania czy walczyć o ten związek czy jest sens czy może dać sobie z nim spokój ... jest mi bardzo ciężko podjąć jakąkolwiek decyzję ,ponieważ nie mam pojęcia co on myśli co robi czy w ogóle przejął się tym wszystkim czy to po prostu olał i bawi się dalej,..;/ pomóżcie co mam zrobić..?

Autor: aneczka08091992, 13/07/2011, 22:20

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

To do niego należy pierwszy krok

To nie Ty powinnaś walczyć o związek, bo nie Ty go zdradziłaś. Jeśli dotąd się nie odezwał, nie podjął jakiejkolwiek próby naprawienia, przeproszenia to chyba odpowiedź jest oczywista. Zapomnij o nim. Jeśli to Ty zaczniesz prosić, żeby było jak dawniej dasz mu zielone światło na podobne historie w przyszłości. Nie warto.

  Pokaż komentarze (9)

  Autor: kasiek 13/07/2011, 23:41

  38 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Jak naprawić ten związek ?

  Heja mam problem zeszłam się z chłopakiem , zktórym juz wcześniej byłam .. rozstaliśmy się ale udało nam się do siebie wrócić ale on strasznie dziwnie się zachowuje ... jest taki trochę obojętyny na ten związek przynajmniej mnie się tak wydaje i zabardzo nie wiem co zrobić...??? jak stworzyć między nami więź jaka była kiedyś... a było nam razem bardzo dobrze....

   Pokaż komentarze (1)

   Autor: aneczka08091992 20/07/2011, 10:41

   27 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   https://www.milionporad.pl/