Jak zapomieć???

Miesiąc temu zerwałam z chłopakiem. Żałowałam tego przez długi czas, ale teraz są wakacje i dalej nie potrafie o nim zapomnieć. Każde miejsce i słowa przypominają mi jego. A od wrzesnia zaczyna sie szkoła i znowu go bede widzieć miedzy korytarzami ale nie chce znowu być znim. Zresztą już sama nie wiem. Po prostu chce o nim zapomnieć. Tylko nie wiem jak. Proszę pomóżcie

Autor: Aguśś, 14/07/2011, 20:44

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Masz czas

To dopiero początek wakacji, jeszcze wszystko może się zdarzyć! Jeśli gdzieś wyjedziesz może poznasz nowych ludzi, zaprzyjaźnisz się z kimś, ktoś Ci się spodoba. Do września jest jeszcze dużo czasu i na pewno przestaniesz żałować swojej decyzji, a jeśli nie...cóż, zawsze możesz przecież ją zmienić i spróbować wrócić do niego. Teraz po prostu korzystaj z wolnego czasu i wakacji:)

  Pokaż komentarze (1)

  Autor: dk21 14/07/2011, 23:27

  46 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Rób co lubisz

  Rób to co lubisz robić w domu,dopóki nie byłaś z chłopakiem i nie miałaś na to czasu.Wyjazd w piękne miejsce też może Ci pomóc przemyśleć,zapomnieć.Masz wakacje,wykorzystaj je dobrze :)

   Pokaż komentarze (1)

   Autor: danielCard 19/07/2011, 12:49

   40 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Czas leczy rany........

   rozstania są trudne ....... zapomnisz z czasem , ale warto pamiętać o tym co było wspaniałe i pomyśl że kiedyś przeżyjesz jeszcze większą miłość ..... a o to że będziecie się mijali na korytarzu no cóż takie życie podejdż do niego i zapytaj jak mineły wakacje i życz mu powodzenia w tym roku .......... ale nie unikaj go bo to żadne rozwiązanie powodzenia

    Pokaż komentarze (2)

    Autor: Ada 19/07/2011, 21:12

    54 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/