Czy powinnam sie bać???

Przed wakacjami zerwałam z chłopakiem. Prawde mówiąc skrzywdziłam go ale nie była to tylko moja winna. On tez nie był świętoszkiem. Ja wiem że wakacje jeszcze długo są i wszystko może sie zmienić, ale nie chce go znowu spotkać zeby to wszystko nie powróciło. Po prostu nie chce do tego wracać. Chce o nim jak najszybciej zapomnieć. A teraz możemy być w jednej klasie. Boje sie że znowu spojrzy mi w oczy i bedzie tak samo najpierw wspaniałe spacery długie rozmowy. A potem on flirtuje z inna dziewczyna i tłumaczy sie ze to tylko koleżanka. A podrywał ja tak samo jak mnie. Jak myślicie jak mam sie zachowywać jak go spotkam????

Autor: Molly, 19/07/2011, 21:45

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Przeszłość i Przyszłość

Sentymentów z przeszłości nie powstrzymasz,bo nie dasz rady.Spotkałaś amanta,który nie lubi zatrzymywać się przy jednej(znam takich wielu,uwierz mi...).Dlatego też powiedz sobie,że nie zasługuje na Ciebie.Nie pozwól ponownie się omotać,by znowu popełnić te same błędy.Jak go spotkasz nie odwracaj wzroku,wręcz przeciwnie,patrz na niego z góry.
Jeśli chcesz możesz również na jego oczach flirtować z jakimś chłopakiem.Na pewno nie pozostanie obojętny,coś poczuje.
Będzie dobrze,wykorzystaj wakacje,by o nim zapomnieć i najmniej się z nim widzieć.Miłych wakacji

    Pokaż komentarze (1)

    Autor: danielCard 20/07/2011, 11:05

    44 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/