Angażować się,czy odpuścić?

Jakiś miesiąc temu poznałam wspaniałego chłopaka,podczas imprezy ze znajomymi. Później jakoś spotykaliśmy się taką mniejszą grupką,a mianowicie ja,on,jego znajomy i moja znajoma. Ja mam 17 lat,on 24 jest między nami spora różnica wieku,ale mi to nie przeszkadza. Od dwóch tygodni ciągle ze sobą piszemy i spotkaliśmy się sam na sam dwa razy,raz przyjechał do mnie to siedzieliśmy razem w samochodzie bardzo dobrze nam się rozmawiało,a drugim pojechaliśmy nad jeziora i spędziliśmy cały dzień razem. Nasze relacje są bardziej koleżeńskie,ale myślę że mam szansę na coś więcej,tylko że ten chłopak nie lubi pośpieszać takich spraw i jest bardzo ostrożny,nie ukrywam że trochę mi to przeszkadza. Nie wiem czy angażować się bardziej w tą znajomość,czy dać sobie spokój,a wy co o tym myślicie?

Autor: dinnn, 20/07/2011, 13:08

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Poznajcie się nawzajem

Nie lubi pośpieszać bo najwidoczniej chce Cię bardziej poznać.Przytrzymaj dystans,udaj nieco niedostępną i bądź cierpliwa.Jeśli naprawdę Ci to nie przeszkadza możesz się zaangażować,co prawda różnica wieku nie gra tu znaczenia, więc szansa na coś więcej jest.Trzymam kciuki ;)

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: danielCard 20/07/2011, 14:30

    35 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/