Czy wciąż coś do niego czuje???

Wczoraj w supermarkecie spotkałam swojego byłego chłopaka. Był o tam razem ze swoim przyjacielem, przyjacielem który sie do mnie nie odzywa bo był zazdrosny o mnie. Uśmiechali sie do mnie i obserwowali. Zerwałam z nim miesiąc przed wakacjami. I od tamtej pory marze zeby o nim zapomnieć. Wszystko przrypomina mi go. Ale nie chce znowu z nim być nie chce znowu w to wchodzić. I boje sie ze znowu popełnie ten sam bład jak byślicie co mam robić kiedy go spotykam??? POMÓŻCIE PROSZĘ!!!!

Autor: MARTU$$, 22/07/2011, 16:21

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Głowa do góry

Pokaż mu,że GÓRUJESZ i że bez Niego też się potrafisz dobrze bawić.Takie uśmieszki czy obserwowania to prowokacja,bo chcieli zobaczyć Twoją reakcję,dlatego też spróbuj opanować nerwy.Wiem,że to trudne,bo to były chłopak.Dlatego mam prostą radę:nie chodź w miejsca,które Ci go przypominają,a jeśli go spotkasz(przez przypadek) przypomnij sobie jak nie było kolorowo w waszym związku-po prostu znajdź powody,dla których przez niego płakałaś,denerwowałaś się itp.Wtedy samo z siebie mówi-nie wchodź dwa razy do tej samej rzeki.Dziewczyno głowa do góry,baw się ile można i nie myśl więcej o rzeczach nieistotnych.

    Pokaż komentarze (1)

    Autor: danielCard 23/07/2011, 13:23

    37 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/