Powiedzieć mu czy nie?

Proszę Was o radę. Mam 20 lat na studiach poznałam fajnego chłopaka, na początku naszej znajomości był mi obojętny, ale teraz sytuacja zmieniła się zupełnie.
On zrezygnował ze studiowania na mojej uczelni, więc nie widujemy się już tak często. Czasem z naszymi wspólnymi znajomymi ze studiów chodzimy na koncerty.

Wracając do naszej znajomości...słyszałam kiedyś jego rozmowę z moją koleżanką że on nie szuka na razie nikogo, trochę mnie to zmartwiło:/

Ostatnio piszemy często ze sobą na fb. Żartujemy sobie, że się pobierzemy we wrześniu..i takie głupie żart, że udana z nas para będzie i zbudujemy sobie dom we Włoszech..takie dziecinne żarty...mi na nim bardzo zależy, ale boję się że on traktuje mnie jak zwykłą kumpelę..ja jednak traktuję go bardzo serio. Boje się wyznać co czuję bo nie chcę stracić takiego przyjaciela. mam go dalej traktować jak kolegę czy coś z tym zrobić? HELP!!

Autor: ladymakbet, 23/07/2011, 23:51

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Żarty to tylko żarty

Nie traktuj zbyt poważnie tego co on mówi. Sama piszesz, że to są żarty i w taki właśnie sposób do tego podchodź. Nawet jeśli jest w nich jakiś podtekst, to raczej i tak nie powinnaś go od razu atakować wyznaniem miłości. Poczekaj na rozwój wypadków i bądź czujna na sygnały, jakie Ci wysyła.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: gregory 28/07/2011, 23:48

    36 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/