Co zrobic gdy sie nie ufa nazyczonemu?

witam mam problem z zaufaniem do mojego nazyczonego zranił mnie kilka razy oszukiwął pisął z innymi kobietam jakbylismy w separacji nawet sie z pewna spotykał:( od tego momentu kiedy znowu jestesmy razem nie potrafie mu zaufac:( cały czas sie boje ze mnei znowu zdradza:( jestem z nim w ciazy i nie potrafie mu wybaczyc, a on sie nawet nie stara bym mu wybaczyła:(

Autor: nadia, 24/07/2011, 20:53

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Posłuchaj głosu serca :-)

Hej Nadia :-) Przykro mi, że Ukochany nie stara się byś mu wybaczyła. Domyślam się, że jest Ci trudno zaufać mu na nowo ... skoro już te zaufanie do niego straciłaś. Te jego kontakty z innymi kobietami ... każda kobieta się o to boji a już najbardziej gdy te obawy się sprawdzą. Jeżeli chcesz z nim być to daj mu do zrozumienia, że nabroił i musi ponieść tego konsekwencje, niech pokaże że mu na Tobie zależy, wywołaj w nim wyrzuty sumienia. Obyś tylko zrobiła to co Twoje serduszko Ci podpowiada. Może gdy On pokaże Ci że żałuje i naprawdę kocha tylko Ciebie uda Ci się znow mu zaufać (ale juz nie tak jak dawniej, bo serce bedzie pamietac) i wybaczyc. Dbaj o siebie i o maleństwo . Pozdrawiam :-)

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: Nat-b. 26/07/2011, 20:00

  38 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Zaufanie to podstawa!

  Jeśli straciłaś zaufanie do swojego narzeczonego a on nawet nie stara się tego naprawić...nie ryzykuj. Błędem było już to, że tkwiłaś związku z osobą, której nie ufasz. I nie chodzi tutaj nawet o to, czy Cię zdradził czy nie ale o Wasze wzajemne relacje. Jak sobie wyobrażasz Wasze życie po ślubie? Albo Twoje obawy się spełnią albo będziesz go dręczyła bezpodstawnymi oskarżeniami i wcześniej czy później jedno z Was tego nie wytrzyma.

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: edytaZ 28/07/2011, 23:56

   42 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Może to tylko Twoje urojenia?

   Piszesz, że kontaktował się z innymi kobietami, kiedy byliście w separacji ale przecież to nie grzech. Czego tak na prawdę nie możesz mu wybaczyć? Bo albo nie napisałaś tutaj wszystkiego...albo nie ma czego wybaczać.Separacja to nie związek, rozumiem, że daliście sobie wolną rękę, chwilę oddechu od siebie nawzajem - czyli to nie żadna zdrada.
   Twój narzeczony pewnie nie ma pojęcia, że ty oczekujesz z jego strony starań o wybaczenie.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: gregory 29/07/2011, 00:01

    41 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/