Co zrobić, gdy męzczyzna z którym mam dzieci urzęduje?

Mam partnera, z którym mam 2 dzieci i jest ode mnie młodszy o 7 lat. Jesteśmy ze sobą 12 lat. Od ponad pól roku ma w swoim mieszkaniu tzw. lokatorkę (wcześnie wynajmował mieszkanie innym). Jest ona o 22 lata młodsza od niego. Panienka ma dziecko z innym facetem. "Mój" partner wcześniej był żonaty i żona go zostawiła. Twierdzi, że nadal mnie kocha, że nie wyobraża sobie tego żeby mógł nas stracić, chce kontaktu z dziećmi i ze mną, że każdemu facetowi powyrywa nogi jeżeli zbliży się do mnie. Dzieli czas na 2 kobiety i swoje dzieci (3 dni z nami, 5 dni z panienką). Opowiada, że chce ze mną trzymać sztamę, jednak mówi o niej, boi się o nią, że z miłości do niego ona sobie coś zrobi, wychwala jej młodość. Proszę poradźcie co mam zrobić, jestem bliska załamania?

Autor: ania, 25/07/2011, 19:14

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Albo Ty albo ona

Twój facet ma - delikatnie mówiąc - dziwne podejście do związków. Co to znaczy, że dzieli czas pomiędzy dwie kobiety? Między Ciebie i kogo: żonę czy "lokatorkę"? Tak czy tak, jeśli lubisz się zadręczać i być tą drugą ( a być może i trzecią, bo w przypadku kogoś takiego, jak ten gość nigdy nic nie wiadomo) to powodzenia, ale z czasem to Cię wykończy. Oświadczenia typu "każdemu facetowi powyrywam nogi" jeśli zbliży się do Ciebie świadczą tylko o zaborczości a nie o wielkiej miłości ze strony Twojego partnera. Powinnaś mu postawić ultimatum: Ty albo ona, jeśli ona to z wami koniec. Dodatkowy powód to różnica wieku, niestety, nie na Twoją korzyść wiec tym bardziej powinnaś próbować wyjaśnić sytuację, dążyć do jakiejś stabilizacji.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: edytaZ 02/08/2011, 01:01

    49 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/