Dziewczyna któej się podobam mnie nie chce .

Witam. Mam pytanie. Chodzi o dziewczynę. Kiedyś gdy byłem zakochany, w innej ona ma mnie patrzyła, jestem pewny że jej się wtedy podobałem i nadal podobam. Wtedy nie zwracałem na nią uwagi. Teraz gdy ona mi się podoba jest ciężko. Mam kolege, razem się widujemy z nią i innymi dziewczynami, z wszystkiego mi się tłumaczy, ja udaję że mnie to nie interesuje że może robić co chce, lecz to nie prawda. Wracając do kolegi ona mu się podoba, ale ja nie wiem czy on jej. Pisze mi że nie że są tylko kolegami, po czym wczoraj dowiedziałem się że się całowali. Ona pisze że to było minęło. Powiedźcie co mam zrobić albo czego nie robić aby ją zdobyć .

Autor: Dawid M, 01/08/2011, 23:25

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Przestań udawać, że ona Cię nie interesuje!

Ty chyba sam sobie lubisz utrudniać życie. Zwyczajnie okaż jej zainteresowanie, przestań udawać, że masz ją gdzieś i jest ci obojętne co i z kim robi. Jeśli dalej będziesz się tak zachowywał, to końcu ona da sobie spokój a wtedy będzie Ci jeszcze trudniej ją zdobyć.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: edytaZ 02/08/2011, 01:09

    48 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/