Zauroczyłam się w tym samym chłopaku co moja koleżanka.

Poznałam ostatnio pewnego chłopaka ,który od razu mi się spodobał,jestem pewna ,że się zauroczyłam cały czas o nim myślę i dzięki temu mam jedno zmartwienie i jeden problem. Mianowicie moja dobra koleżanka sie w nim zauroczyla i ja tez,ona wie ,że on mi się podoba ale od razu dała mi powiedziała ,że jej na nim zależy. Więc nie wiem co mam robić chciałabym z nim się lepiej poznać i moze byc cos z tego wyszło poniewaz ona nawet nie chce do niego zagadac poniewaz sie wstydzi,a mi rowniez bardzo zalezy,nie wiem jak jej to wytlumaczyc. Ale nie wiem jak do niego zagadać ,co napisać jak doprowadzic do spotkania ,co robic zeby mu sie spodobala i zeby mnie polubil a z czasem cos do mnie poczul. proszę o rady (ps mamy 15 lat a on 16)

Autor: patsijestem, 30/08/2011, 20:14

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Po prostu zagadaj!

Przecież tak na prawdę nie ma znaczenia o czym będziesz próbowała z nim gadać, tylko jak to zrobisz. Na pewno macie jakiegoś wspólnego znajomego/znajomą, wiec np. zapytaj go czy nie wie co u niego słychać albo coś w tym stylu. Ważne, żebyś była naturalna (to akurat jest najtrudniejsze, kiedy planuje się taką "akcje strategiczna"), wesoła, przyjazna, dowcipna. Parę takich rozmów i będziesz mogła przejść do bardziej bezpośredniego okazywania uczuć.

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: tolunia 31/08/2011, 21:20

  41 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Zastanów się, na kim bardziej Ci zależy

  Jeśli Twoja dobra koleżanka też jest nim zauroczona to na pewno bardzo przeżyje to, że jesteście razem. Zranisz ja, i to świadomie - żeby nie powiedzieć celowo - bo przecież wiesz, co ona do niego czuje. Warto dla tego chłopaka narażać Waszą przyjaźń?

   Pokaż komentarze (1)

   Autor: dk21 31/08/2011, 21:42

   39 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   https://www.milionporad.pl/