Jak poderwać dziewczynę ?

Witam,

Mam problem, otóż chciałbym poznać dziewczynę która mi się podoba ale mam taki problem że nie wiem co do obcej dziewczyny powiedzieć żeby potem poszło jakoś gładko bo dalej to bym wiedział co robić tylko nie wiem jak do takiej kobiety/dziewczyny się zwrócić żeby zwróciła na mnie uwagę i nie uznała mnie za jakiegoś desperata, głupka :D.

Z wyglądu nie jestem taki zły teraz sobie zapuszczam włosy na Emo, jestem szczupły i nawet sporo dziewczyn się na mnie patrzy ;), ale nie wiem jak do nich zagadać bo z koleżankami nie ma problemu ale najgorzej jest z obcymi i nie znanymi :P

Autor: Boy, 02/09/2011, 16:42

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Nie ważne co, ważne jak:)

Jeśli będziesz wesoły, uśmiechnięty, pogodny i miły to nie jest specjalnie ważne co powiesz. Wszystko zależy od sytuacji, najlepiej powiedz coś, co nawiązuje do miejsca albo sytuacji, która jest wokół. Myślę, że tak najłatwiej nawiązać kontakt i można naturalnie przejść do innych - bardziej interesujących Cię - tematów jak np. bliższe informacje o poznanej dziewczynie ;).

    Pokaż komentarze (1)

    Autor: kasiek 05/09/2011, 22:21

    44 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/