MOja mama a Mój chłopak

WItam! :) Jestem z moim chłopakiem ponad rok ;) Jest między Nami super, z żadnych chłopakiem tak nie miałam. Widujemy się codziennie, spędzamy ze sobą kazdy wolny czas.
W domu jestem najstarsza, mam 20 lat... Zawsze jak coś to wszystko idzie na mnie, czuje sie jak gosposia w domu. Czasami uwazam ze mama nie traktuje mnie powaznie. Raz mówi że jestem dorosła a raz, że jeszcze jestem nie dorosła ;//
Mojej mamie również nie pasuje Mój chłopak. Uważa, że znajde sobie lepszego. A ja wcale tak nie uwazam! Tylu już chłopaków mnie zraniło... i wreszcie trafiłam na wspanialego chłopaka. Ale moja mama uwaza inaczej... Co poradzicie? Czasami poprostu jak ona tak o Nim mówi czuje się okropnie, jest mi strasznie smutno. Mama uwaza że teraz to tylko pieniądze się liczą.... a co z uczuciami ?? :(((

Autor: ciekawa, 05/09/2011, 23:18

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Postaraj sie zrozumieć swoją mamę

Tak to już bywa z rodzicami, że - zwłaszcza na początku - często niechętnie patrzą na intruza, który chce im "wykraść" ukochane dziecko. Tak naprawdę zachowanie Twojej mamy może świadczyć o tym, że jesteś dla niej bardzo ważna, ceni Cię bardzo wysoko i chce dla Ciebie najlepszego...a ze to nie zawsze idzie w parze z tym co Ty uważasz za najlepsze, cóż, macie prawo mieć różne zapatrywania. Niełatwo będzie Ci ją przekonać do chłopaka, ale postaraj się zmobilizować właśnie jego. Jeśli zależy mu na Tobie i dobrych relacjach z rodziną to musi się trochę postarać, może czymś mile zaskoczyć Twoją mamę?

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: dk21 06/09/2011, 22:08

  41 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Porozmawiaj z mamą

  Porozmawiaj z mamą, uświadom jej jaką przykrość sprawia Ci mówiąc takie rzeczy o Twoim chłopaku. Mama pewnie martwi się o Ciebie i przez to nie dostrzega, że jesteś szczęśliwa z kimś, kto nie przystaje do jej wyobrażeń. Szczera rozmowa na pewno pozwoli Wam wiele sobie wyjaśnić. Może i Ty co nieco zmienisz zdanie. Czasami ktoś z boku widzi sprawy, które umykają kiedy jest się mocno zaangażowanym.

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: edytaZ 06/09/2011, 22:19

   36 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Moja mama,a mój chłopak

   No wiesz,pieniądze są również bardzo ważne,bo bez tego raczej nie da się żyć.Ale skoro Tobie jest z nim dobrze,a On jest dobrym,porządnym człowiekiem,to spróbuj to twojej mamie wytłumaczyć.Zakładam,że jeszcze nie jesteś samodzielna i dlatego Twoja mama uważa,że będąc na jej utrzymaniu masz robić to co ona .Niestety są niekiedy takie mamy,nie jesteś odosobniona,ale musisz wszystko robic,abyś ją przekonała,że Ty go kochasz,On Cie kocha,a pieniądze rzecz nabyta.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: poradniczka 09/09/2011, 15:15

    36 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/