Mama a chłopak

Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać.Miałam chłopaka ,byliśmy ze sobą 2 miesiące po czym on zerwał.Po dwóch miesiącach jednak zaczą odbudowywać ze mną kontak i chciał wrócić.Dłam mu drugą szansę i jesteśmy ze sobą.Ostatnio zaprosił mnie na wesele e jego rodzinie.Nie stety mama nie wyrarza zgody iż twierdzi, że ośmieszyła bym siebie i ją idąc z nim na to wesele..jak przekonać mamę aby wyraziła zgodę na to wesele?czy Wy też jesteście tego zdania co ona?proszę o niezwłoczną odpowiedź:(

Autor: malinka01, 18/09/2011, 20:01

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

To Twoja decyzja!

Przecież to Twoja decyzja, czy pójdziesz z nim na to wesele czy nie! Niby w jaki sposób miałoby ją to ośmieszać? Może Twoja mama nie zna wszystkich szczegółów związanych z Waszym pogodzeniem się. Wytłumacz jej, że przecież to nie Ty się za nim uganiałaś, żeby wrócił i w żaden sposób nie narzucałaś się mu. Może to ją przekona.

  Pokaż komentarze (1)

  Autor: tolunia 18/09/2011, 20:49

  39 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Może Twoja mama wie coś, o czym Ty nie wiesz?

  Pogadaj ze swoją mamą. Może ona wie o czymś o czym Ty nie wiesz? Może chce Cię przed czymś uchronić? Może słyszała jakieś plotki? Takie rzeczy mogą nie być warte zachodu ale lepiej o nich wiedzieć i być przygotowanym na różne sytuacje.

   Pokaż komentarze (1)

   Autor: edytaZ 18/09/2011, 21:06

   33 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Niech chłopak spróbuje ją przekonać

   Może obawy Twojej mamy są związane z tym, jak traktuje Cię Twój chłopak. Pewnie boi się o Ciebie i stąd ten zakaz. Znasz ją na tyle, żeby podpowiedzieć swojemu facetowi czym ją może ująć i niech to on spróbuje przekonać mamę do zgody na Wasze wspólne wyjście.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: dk21 18/09/2011, 21:10

    42 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/