Krótko mówiąc zakochałam się , ale nie wiem co on o mnie myśli

Podoba mi się chłopak ale nie wiem co on o mnie myśli . Na lekcji często się na mnie patrzy a jak na niego spojrzę to od razu się odwraca .Wczoraj jak się na niego spojrzałam to on się na mnie patrzał przez dłuższą chwilę tak jakby nie zobaczył że się na niego patrzę .. W piątek na WF coś z nim mamrotałam o tym że powinni nam dać inne piłki bo te są za lekkie ( on zaczoł ) . No i jak skończyliśmy lekcje chciałam go poczęstować czekoladą ale szłam z koleżanką a on z kolegą więc trochę było głupio podejść i zapytać . I ogólnie reszta chłopaków zawsze mi dokucza a on nie tylko się do mnie czasem uśmiecha i się na mnie często patrzy .. Proszę o szybką odpowiedź po 1 raz się zakochałam i naprawdę mi zależy ..

Autor: kadzia, 18/09/2011, 23:05

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Chyba się mu podobasz :)

Nikt nie wejdzie w jego głowę i nie powie Ci co on może o Tobie myśleć, ale wygląda na to, że chyba się mu podobasz. Spróbuj jakoś zagadać do niego na osobności. Najlepiej wtedy, kiedy żadnego jego kolegi nie będzie w pobliżu inaczej pewnie będzie mu głupio.

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: tolunia 20/09/2011, 21:41

  36 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Możliwe że też się dyskretnie w tobie kocha

  Sama możesz się dowiedzieć co o tobie myśli jeśli nie chcesz spytać go w prost załatw se jego nr gg lub kom i spytaj czy mu sie nudzi a jak odpowie że tak lub nie to zapytaj czy pograł by z toba w pytania wtedy będziesz miał okazję dowiedzieć sie rówinież duzo ciekawych rzeczy o nim ;)

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: pigii325 01/10/2011, 21:43

   31 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Hmmm a może pomoc kogoś?:)

   z twojego opisu niby wynika, że mu sie podobasz ale wiem z własnego doświadczenia i z doświadczenia koleżanek, że patrzenie nie zawsze coś znaczy..Na Twoim miejscu jakoś lekko wybadała bym teren..może macie jakiegoś wspólnego kolegę albo koleżankę..?który mógł byu/mogła by wypytać go delikatnie co i jak..:)

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: malinka01 07/10/2011, 19:37

    40 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/