Pomocy! Zakochałam się !

Chłopak który jest ode mnie o rok starszy zaczął mnie podrywać 2 tygodnie temu. Chodziliśmy razem na przerwach i nawet trzymaliśmy się za ręke. Raz nawet doszło do cmoka w usta. Wczoraj już się tak do mnie nie odzywał ani nie pogadał. Nie mam jego nr. tel Dzisiaj doszło do mnie że go kocham. Jak mam mu to powiedzieć?? Jestem trochę nieśmiała....

Autor: Kalinuś, 24/09/2011, 22:19

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Daj sobie czas

Prawdopodobnie jak szybko się "zakochałaś" tak szybko się "odkochasz". To tylko zauroczenie. Nie myśl o nim. Za tydzień lub dwa będzie Ci obojętny. Zresztą szkoda czasu na takiego palanta, który sam nie wie czego chce ;)

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: tolunia 25/09/2011, 21:40

  34 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Pomyśl

  pomyśl czemu on zaczą Cię olewać czy to twoja wila czy jego, napioswz mu poprostu Słuchaj wiem może uznasz mnie za wariatkę ale chcęsie spotkac najlepij jeszcze dziś. Jak sie spotkaćie to wyjaw mu to co czujesz ;) Powodzenia ;)

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: pigii325 01/10/2011, 21:48

   41 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Nie rób żadnych działań

   Z chłopakami jest różnie, a dziewczyny bardzo biorą wszystko do siebie. Najlepiej nic nie rób, daj się ponieść losowi. Nie zagaduj do niego. Przyjdzie to przyjdzie. Nie przyjdzie to przyjdzie inny. Masz jeszcze dużo czasu i będziesz miała jeszcze dużo chłopaków, jeśli chcesz być szczęśliwa to po prostu rób na co masz ochotę.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: Nawojka 08/10/2011, 12:29

    39 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    Pomocy.Zakochałam się!

    Oj tam,zaraz zakochałam się.Sama piszesz,że był raz jeden cmok.To nie znaczy,że go kochasz.Skoro on się do Ciebie nie odzywa,to pewnie uważa Cię za koleżankę, znajomą.Nie zakochuj się tak szybko,bo takich cmoków może być wiele i z wieloma chłopakami,to co wszystkich będziesz kochała?Daj spokój.Potraktuj go jak kolegę,a jeśli ma coś być więcej i podobasz mu się,z pewnością się do Ciebie odezwie.Nic na siłę nie rób.Głowa do góry i trzymaj się.

     Pokaż komentarze (1)

     Autor: poradniczka 10/10/2011, 14:57

     40 pkt
     oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

     https://www.milionporad.pl/