Dlaczego to tak bardzo boli????

Cześć,Mieszkam z chłopakiem od około roku z nim i jego rodzicami (razem jesteśmy ponad 4lata),Zawsze tego chciałam,marzyłam o tym był tym moim wymarzonym .Wszyscy dookoła zawsze byli przeciwko i tak naprawdę do tej pory jestem tą ,,najgorsza,,jednak ja żyłam w przekonaniu że to się zmieni że mnie poznają,polubią jednak tak się nie stało....Jest coraz gorzej i zastanawiam się czemu to tak zabolało ostatnio przecież i tak wiedziałam że nikt mnie tu nie chce.Jestem osobą spokojną,troszkę zamknięta w sobie pracuje,uczę się. Już opisuje o co chodzi.Ten mój jedyny na weselu u swojego brata upił się i kazał mi się wynosić stwierdził że jestem ,,tą najgorszą dodam więcej wiedźmą,,wiele przykrych słów usłyszałam od niego przy całej rodzinie olewał mnie i nie chciał się bawić.Dodam że jest dobrym chłopakiem i nigdy takie sytuacje się nie powtarzały zawsze uważałam że Nasz związek jest najlepszy...Czyżbym się pomyliła???Kocham go bardzo ta cała sytuacja mnie bardzo mocno zabolała nie potrafię nawet tego opisać;((((((((((((((Coś się w Nas zmieniło on jest stanowczy niezgodny a ja nieustępliwa teraz.Jesteśmy zaręczeni w przyszłym roku planujemy ślub a ja zaczynam mnieć wątpliwości...Czasami mam ochotę się wynieść i zostawić wszystko w tyle jednak po chwili zaczynam się zastanawiać czy dam sobie rade przecież go Kocham...Mój świat się powoli wali jak malutki domek z kart co robić w takiej sytuacji???Jak się zachować????Przecież to jest takie trudne...Pomocy!

Autor: stokrotka83, 29/09/2011, 19:08

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Masz jeszcze czas

Dobrze się zastanów czy ślub jest dobrym wyjściem z sytuacji. Ja bym się na Twoim miejscu zastanowiła nad rozstaniem. Jesteście razem już długo i jeśli kiedyś ma być dobrze to z czasem powinnaś liczyć na to, że coś się w Waszym związku poprawi a nie zepsuje. Nie licz na to, ze Twój chłopak zmieni się na lepsze po ślubie.

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: kasiek 01/10/2011, 08:16

  48 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Szczera rozmowa

  przeprowadź z nim szczerą rozmowę..zapytaj skąd bierze się takie zachowanie..możesz się dowiedzieć coś o czym może nie wiesz..może ma jakieś problemy z którymi nie umie się uporać a nie chce Cie martwić np i po prostu tak odreagowywuje?albo po prostu wasz związek sie wypala pomału..i tak bywa

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: malinka01 07/10/2011, 19:43

   44 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   https://www.milionporad.pl/