Czemu on mnie olewa ?

Ostatnio poznałam kolego który mi się spodobał przyjaciólka Go mi przedstawiła. Ona wiedziała od początku że on mi się podoba tylko ona wsześniej z nim chodziła ale go rzuciła i sa przyjaciółmi. Ale on w niej nadal jest zakochany pisze z nim na gg ale on bardzo rzadko wchodzi na komputer. nie wiem o czym z nim gadać zaczełam z n im gadać i szkole i tak jakoś poszło. Moja koleżanka powiedziała dla jego brata że sie w nim bujam i nie wiem co jest przez tydzień nie olewał mnie tylko od 3 dni zaczą i nie wiem co mam zrobić :(

Autor: pigii325, 01/10/2011, 10:01

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Odpuść

Jeśli on wie, że Ci się podoba i wziął Cię na dystans, to znaczy, że nie chce niczego zaczynać. Może rzeczywiście jest jeszcze zakochany w eks, a może Ty nie jesteś w jego typie. Daj sobie spokój, zanim zaangażujesz się jeszcze mocniej i będzie Ci trudniej zapomnieć.

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: dk21 05/10/2011, 07:11

  42 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Powiedz, że to plotki

  Chłopak się wystraszył, że będzie miał cień włóczący się za nim z maślanymi oczami. Pogadaj z nim i uświadom, że to co słyszał od koleżanki to plotka, że jest fajny, podoba Ci się ale nie jesteś zdesperowana i możecie być przyjaciółmi. Co potem z tego wyniknie czas pokaże. Najważniejsze, żeby przestał Cię olewać.

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: gregory 08/10/2011, 09:35

   33 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   https://www.milionporad.pl/