Licze na was pomocy czy są ci ludzie niebezpieczni ?

ostatni podbiegło do mnie dwóch łysych kolesi takich napakowanych o mało co zawału nie dostałam są to ochroniarze,detektywi coś takiego i ten jeden do mnie: że mu się podobam że teraz wie gdzie mieszkam i sam wynajął mi ochronę czyli siebie i że ma niby obowiązek odwiedzać mnie raz w tyg,kiedyś pisałam w dojrzewam.pl że są napastliwi i że jeżdżą za mną ja mam 15 lata wyglądam na dużo starszą ale oni wiedzą że mam 15 lat i im to nie przeszkadza co mam robić liczę na was. jednym razem poszłam do sklepu z perfumami a oni też się tam pojawili i ten jeden do ekspedientki czy znajdzie pani jakieś perfumy dla mojej dziewczyn podszedł do mnie i mnie pocałował a ja byłam w szoku i wybiegłam ze sklepu a oni też wyszli i potem wsiedli do samochodu odjeżdżając krzyknął jeden że następnym razem

Autor: roxi, 12/11/2011, 14:21

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Dość poważne .

Na Twoim miejscu porozmawiałabym o tym z mamą . Lub z opiekunem , ponieważ masz dopiero 15 lat . Widać Oni mają coś z psychiką i nie daj boże coś gorszego im odwali ... Zgłoś to jak najprędzej komuś komu ufasz i wiesz, że ten ktoś Ci pomorze...

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: karolaaa 19/11/2011, 16:39

  43 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Powiadom !!!

  Chm... wydaje mi się , że na początku powinnaś powiedzieć komuś dorosłemu o swoim problemie . Następnym razem kiedy Cię zaczepią powiedz , że sobie tego nie życzysz . Jeśli nie pomoże sprawę możesz zgłosić na policję .

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: Olga14 15/01/2012, 12:19

   38 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Liczę na Waszą pomoc...

   Ty się dziewczyno nie zastanawiaj,tylko komuś o tym opowiedz,żeby nie było za póxno.Tacie , mamie, wychowawczyni, dyrektorowi. Nie zwlekaj z tym,pamietaj,że jesteś niepełnoletnia i może Ci grozić niebezpieczeństwo ze strony tych łysoli.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: poradniczka 16/01/2012, 15:36

    40 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/