Ciągła rutyna ?

Mam poważny problem .. Zdradziłam mojego chłopaka z moim byłym . Nie układa mi się z moim obecnym chłopakiem i nie planuje z nim przyszłości .. A do tego on jest 8 lat starszy i nie jestem z nim szcześliwa. Natomiast z moim byłym czuje się bardzo dobrze, lepiej się dogadujemy i jest nam dobrze. Tylko , że już kiedyś zerwałam z moim obecnym i bardzo tego żałowałam i wróciliśmy do siebie ... Boje się , że teraz też będę tego żałować . Co mi radzicie ?

Autor: karolaaa, 14/11/2011, 20:38

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Zerwij jeśli nie jesteś szczęśliwa

Chyba nie chcesz się męczyć w związku, w którym nie jesteś szczęśliwa. Teraz jesteście razem, potem być może on Ci sie oświadczy, przyjmiesz oświadczyny, bo tak wypada. Potem ślub, dzieci i masakra. Może jesteś w tym związku bezpieczna, ale nie jesteś szczęśliwa. Zamęczysz się. Co będzie, jak sobie zdasz z tego sprawę, jak już będziesz mężatką z 2 dzieci?

  Pokaż komentarze (2)

  Autor: mimci 14/11/2011, 23:31

  40 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Ciągła rutyna

  Wiesz co..chyba sama nie wiesz czego chcesz.Zdradzasz,odchodzisz,wracasz,to rzeczywiście weszło Tobie już w krew i to można zakwalifikować do nałogu.Sama musisz podjąć decyzję z kim tak naprawdę chcesz być,czy ze starszym,może ułożonym /bo nic o nim nie piszesz/,czy z byłym,którego zostawiasz i wracasz.Bądź po prostu z tym,z kim czujesz,że będziesz szczęśliwa.Chociaż ja na Twoim miejscu wolałabym odpocząć w samotności i wszystko przemyśleć,na spokojnie.Bo życie ma się tylko jedno i warto je dobrze przeżyć.

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: poradniczka 16/11/2011, 12:33

   39 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Jaka rada?

   Dziewczyno opamiętaj sie, chcesz być na miejscu doczesnego chłopaka? Zdajesz sobie z bólu ktory by czuł jakby się dowiedział o Twojej zdradzie, zastanów się i bądz z tym którego naprawde kochasz, kochasz byłego powiedz dla teraźniejszego chłopaka o tym o odejdz, odejdź i daj mu znależć miłość jego marzeń, bez zdrady i kłamstw, tak się nie robi, jeseśmy tylko ludzmi i tak traktujmy siebei nawzajem z szacunkiem dziewczyno z szacunkiem.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: klaudiababy 20/04/2012, 11:52

    29 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/