Jak zagadać do nieznajomej dziewczyny

Wielu mężczyzn ma problem z nawiązaniem znajomości w takich miejscach jak park, rynek, czy galeria handlowa. Najczęstszą przyczyną braku podjęcia jakiegokolwiek kroku w kierunku poznania kobiety jest brak pewności siebie.

Faceci boją się, że kobieta ich wyśmieje, że pomyśli sobie coś złego, albo że w ogóle nie będzie chciała podjąć rozmowy. Jednym słowem - często bawimy się w jasnowidzów. W głowie rodzą nam się różne scenariusze, których na dodatek zakończenie przeważnie widzimy w czarnych barwach.

Perfect Dating

Autor: perfect-dating, 25/05/2012, 22:51   temat wyróżnionyTemat wyróżniony przez redakcję

Nie myśl zbyt długo nad tym, co się stanie

Osobiście nie wierzę w to, że któryś z Was drodzy Panowie potrafi przewidywać przyszłość. Im dłużej myślimy o tym co się stanie, tym więcej pojawi się w naszych głowach wszelkiego rodzaju wymówek i blokad, które tylko utrudniają nawiązanie nowej znajomości. Dlatego też warto skupić się na tym co jest teraz, a nie na tym co będzie.

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: perfect-dating 25/05/2012, 22:51

  37 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Jak się przełamać i w końcu podejść?

  Na pomoc przychodzi pewna złota zasada - zasada 3 sekund. Przynosi ona niezwykłą skuteczność, pomimo blokady, która siedzi w naszych głowach. W zasadzie 3 sekund chodzi o to, że mężczyzna od chwili zauważenia atrakcyjnej dla niego kobiety ma dokładnie 3 sekundy na to, aby ruszyć w jej kierunku i coś powiedzieć. Należy działać natychmiast - tu i teraz! Dzięki temu możesz w prosty sposób nawiązać znajomość gdziekolwiek zechcesz - w parku, na uczelni, czy w galerii handlowej.

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: perfect-dating 25/05/2012, 22:51

   33 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Nie wiesz co powiedzieć?

   No właśnie. Powinieneś teraz zrozumieć, że nie do końca jest ważne co powiesz, tylko jak to powiesz. Odpowiednia mowa ciała jest tutaj kluczem do sukcesu, ale o tym dowiesz się w naszym następnym artykule. Na początek wystarczy zwykłe "Cześć! Wiesz co? Spodobałaś mi się, chciałbym cię poznać!". Kobieta na pewno doceni Twoją odwagę i pewność siebie. Poza tym, nawet jeśli na początku nie będzie Ci szło zbyt dobrze, to przypomnij sobie te słowa - "lepiej spróbować i żałować, niż żałować, że się nie spróbowało".

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: perfect-dating 25/05/2012, 22:51

    33 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/