Kiedy ktoś niszczy coś za ciebie...

Cześć. Mam spory problem, więc założyłem tu konto i liczę na wiele porad. Byłem z dziewczyną starszą 2 lata ( ja mam 20). Było cudownie, chodziliśmy na randki, całowaliśmy się, miło spędzaliśmy razem czas... widziałem z jej strony zaangażowanie. Z mojej strony to też było coś więcej. Pierwszy raz czułem przy dziewczynie coś więcej niż pociąg fizyczny. Pewnego dnia, powiedziała mi, że nie możemy się spotykać, bo coś usłyszała i nie chce nowych facetów... Nie miałem pojęcia o co chodzi, myślałem, że to jakiś żart. Wszystko się wyjaśniło... Kilku 'życzliwych" ludzi zniszczyło jej opinię. Rozpowiadali, że się puszcza a ona pomyślała, że to usłyszałem i chce sobie tylko kolejną pannę zaliczyć... Wyjaśniliśmy to sobie jednak obawiam się, że trudno będzie odbudować to co było... Co mogę zrobić by było jak wcześniej??? Proszęo pomoc...

P.S. Czy warto 'zająć' się tymi ludźmi przez których mogę stracić cudowny związek?

Autor: mago7, 16/10/2010, 15:44

Nie warto.

Otóż nie warto zajmować się tymi ludźmi, którzy zepsuli jej opinię. Ludzie to w większości głupie, zawistne i chciwe stworzenia, które nie mogą znieść widoku szczęśliwszych od siebie. Nie warto tracić czasu na takie jednostki. Lepiej poświęć go swojej dziewczynie, pokaż, że nie wierzysz w ani jedno słowo, które od nich usłyszałeś, że wcale nie chcesz jej "zaliczyć", że chodzi Ci o trwały, głęboki związek. Na pewno będzie trwało jakiś czas zanim Ci zaufa, ale będzie warto zdobyć jej zaufanie. Dużo z nią rozmawiaj, poświęcaj jej czas, zabieraj na romantyczne randki, kupuj kwiaty - kobietami w większości rządzą najprostsze uczucia.

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: SzymW 16/10/2010, 16:49

  34 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Warto się zająć

  Miałem podobną sytuację, tylko że to ja pierwszy dowiedziałem się o ''zepsutej opinii''. Wszystko zależy od tego, kto takie ploty puszcza. Czasami warto pogadać sobie po męsku z takim delikwentem lub delikwenką. Nie zrozum mnie źle, nie mam na myśli żebyś od razu obił im mordę. Poświęcanie czasu dziewczynie swoją drogą, ale dobrze, żeby poczuła że jest ktoś kto stanie w jej obronie jeśli tego będzie trzeba.

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: gregory 20/10/2010, 14:29

   35 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Możesz pogorszyć!

   Nie próbuj nawet gadać z tymi złośliwymi plotkarzami..możesz dziewczynie jeszcze bardziej zaszkodzić, a przy okazji sobie samemu również! Cóż, taka jest ludzka natura...ludzie mało inteligentni, zawistni, nie mający swojego życia karmią się perypetiami innych ludzi i nic tego nie zmieni...
   Jeśli chodzi o dziewczynę. musisz być bardzo cierpliwy...uważaj też bardzo na to, co robisz i z kim...Nie możesz się pokazywać z innymi, żeby wzbudzić jej zazdrość! Staraj się małymi kroczkami dotrzeć do niej...będzie trudno, ale jeśli dziewczyna jest tego warta, tym lepsze zwycięstwo:)

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: grohalah 20/10/2010, 17:23

    34 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    Okazuj jej, że ją kochasz

    Teraz wszystko zależy od Ciebie. Jeśli pokażesz, że nic sobie nie robisz z głupich plotek to z czasem wszystko wróci do normy. Najlepiej porozmawiajcie szczerze, powiedz, że zależy Ci na czymś więcej niż przelotna znajomość i przede wszystkim OKAŻ jej to. Z drugiej strony warto też wyjaśnić, że Ty nie odpowiadasz za czyjeś wymysły. To też nie fair w stosunku do Ciebie żeby z góry zakładać, że masz złe intencje.

     Pokaż komentarze (0)

     Autor: kasiek 21/10/2010, 12:56

     38 pkt
     oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

     https://www.milionporad.pl/