MAŁY ROZMIAR !!!

Witam wszystkich. Jestem Karol i mam 24 lata. Mój problem to mały penis, tylko 15 cm, no może ciut ponad. Bardzo krępuję się przed moimi potencjalnymi partnerkami i boję się zostać wyśmiany. Słyszałem, że są sposoby na powiększenie penisa, ale nic konkretnego nie udało mi się znaleźć. Proszę pomóżcie mi i coś poradźcie. Może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić.
Jestem już nieco zdesperowany !

Autor: triinu, 29/10/2010, 14:23

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Norma długości

Według unijnych norm, średni penis to taki, którego długość mieści się w granicach 14,1 a 18,1 cm. Twój penis należy więc do przeciętnych, a nie małych, nie masz się więc czego wstydzić przed potencjalną partnerką.

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: Kir 29/10/2010, 14:50

  39 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Rozmiary pochwy

  Długość pochwy nie podnieconej kobiety mieści się w granicach 7,5 cm, zaś w stanie podniecenia puchnie się, powiększa, nawet do 20 cm, lecz najbardziej czułe miejsce jest nie dalej niż 5 cm od wejścia, dalej nie ma już zbyt wielu zakończeń nerwowych, więc nawet członek długości 10 cm powinien kobietę zaspokoić. Jeśli Twój penis ma ponad 15 cm długości, to nie możesz wsunąć go za głęboko, bo sprawiłoby to z kolei ból Twojej partnerce.

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: Kir 29/10/2010, 14:58

   34 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Karol do kir

   Akurat moje wymarzone partnerki nie pochodzą z europy, więc twoja odpowiedź jest delikatnie mówiąc nie na miejscu, bo co taką dziewczynę z innego kontynentu obchodzą twoje normy? Poza tym czytaj ze zrozumieniem!!! Pytanie dotyczyło- jak powiększyć wacława, a nie o normy!!!

    Pokaż komentarze (2)

    Autor: triinu 29/10/2010, 15:00

    37 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/