Typowo kobiece odczucia do mężczyżn > co o tym myślicie?

Parę miesięcy temu poznałam pewnego chłopaka, próbował do mnie startować jednak z góry uświadomiłam mu, że to kompletnie nie ma sensu. Długo się do siebie nie odzywaliśmy, i jakieś 2 tygodnie temu napisał do mnie czy nie chciałabym przyjść na jego pokaz, zgodziłam się . Jednak na pokazie nie mieliśmy czasu , zeby ze sobą rozmawiać . Za dwa dni zaproponował spotkanie , na spotkani było bardzo fajnie. Tylko odczułam , że chyba nie poszło mi dobrze skoro w ogóle sie do mnie nie odzywał. Po 4 dniach odezwał się i znów zaproponował spotkanie. Bardzo mi się podobało, zresztą jemu też bo później mi to napisał. Po tym ostatnim spotkaniu odezwał się tylko raz a cały czas jest dostępny na gg , więc mnie widzi, zastanawia mnie tylko czemu nie pisze? moze zakochał się w innej dziewczynie? kompleptnie nie pojmuję chłopaków, co sądzicie o mojej historii ?

Autor: Izyda, 30/10/2010, 22:37

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Może czeka na Twój odzew?

Co rzuciło mi się w oczy, to stereotypowe podejście do takich spraw przez kobiety. One uważają, że to facet zawsze powinien je podrywać, "startować" (cytat z Ciebie), zapraszać na spotkania i się starać. A może warto się do niego odezwać? Kilka razy Cię zaprosił w różne miejsca i może teraz czeka na Twój ruch? Chyba nie warto tkwić w stereotypach i czekać aż facet Cię zdobędzie, tylko wziąć sprawy we własne ręce i również pokazać mu, że zależy Ci na spotkaniach z nim.

  Pokaż komentarze (1)

  Autor: pan_doktor_Karol 31/10/2010, 09:22

  39 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Piłka jest po Twojej stronie

  Co Ty myślisz, że jak dałaś chłopakowi przysłowiowego kosza, potem się nie odzywaliście do siebie (czyli pewnie go zabolało), to teraz znowu będzie o Ciebie zabiegał? Nie bądź księżniczką, która sobie odrzuca chłopaków a potem się dziwi, że przestają się o nią starać. Jak chcesz go odzyskać, to teraz Ty się musisz postarać, a masz świetną okazję bo chyba widać że on jest za.

   Pokaż komentarze (2)

   Autor: kalashnikov 31/10/2010, 11:14

   36 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Twoja kolej:)

   Chłopak wykonał już pierwszy krok, teraz Ty okaż mu swoje zainteresowanie. Zaprosił Cię 2 razy, teraz ty zaproś jego. Nie musi być to od razu kolacja przy świecach. Idźcie na jakiś film do kina. Jestem pewna, że jeśli jest zainteresowany to doceni gest i na pewno będzie wiedział, że Ty też jesteś nim w jakiś sposób zainteresowana:) Powodzenia!

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: Damonka85 04/11/2010, 16:58

    38 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/