Grzech

Mieliśmy z grupką znajomych zabawę. Graliśmy cóż... w 7 minut w niebie. Oszukiwaliśmy oczywiście, wchodząc do pustego pomieszczenia irozmawiązjąc. Jednak kiedy weszłam tam z moim kolegą było inaczej. Wcześniej nasze relacje były... w ogóle ich nie było. Wtedy jednak wyszło całkiem inaczej. Nigdy nie dałam się pocałować żadnemu facetowi, a już na pewno nie dotknąć. Szanuję się, a przynajmniej tak zawsze mi się wydawało. Zapytał mnie czy chce. Nie odpowiedziałam. Całowaliśmy się kilka minut robiąc sobie przerwy podczas których się do niego przytulałam i próbowałam uspokoić myśli. Po czasie wszystko się unormowało i okazałam mu swój ogromny temperament. Przez cały ten okres wydawało mi się, że musi w tym coś być, kiedy dotarło do mnie, że się mną zabawił chciałam zapomnieć. Nie mogę, uciekam kiedy go widzę, wstydzę się tego co zrobiłam choć chciałabym właśnie jemu teraz wpaść w ramiona i się wypłakać. Pomóżcie proszę...

Autor: głupia, 03/01/2011, 17:48

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Nie zrobiłaś nic złego!

Nie powinnaś tak tego przeżywać, nie zrobiłaś przecież nic złego...Całowanie się nie jest grzechem, to całkiem normalna czynność, w dodatku przyjemna:)Nie uciekaj także przed chłopakiem, z którym się całowałaś...skoro Ci się On podoba, może warto spróbować stworzyć coś z nim??? Przemyśl to:)

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: grohalah 03/01/2011, 18:40

  38 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Moja porada..... ;)

  Jeśli on Cię nie zauważa OLEJ GO.! Nie warto dręczyć się kretynem...Napewno znajdziesz kogoś odpowiedniego;) Powodzenia;*

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: kasia28 04/01/2011, 17:49

   37 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   To tylko zabawa:)

   Nie myśl o tym ciągle, to była tylko zabawa. A skąd wiesz, że inni "oszukiwali" i tylko rozmawiali?
   Dałaś się ponieść chwili i już, a przy okazji było fajnie. Przestań unikać tego chłopaka, bo dopiero wtedy może się okazać, że sytuacja zacznie być niezręczna.

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: dk21 05/01/2011, 07:02

    50 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    Powiem tak...

    OLEJ GO .Głowa do góry , pierś do przodu i idziesz.Będziesz go unikać do końca życia ? Bez przesady .Całowanie się to nie grzech , a nawet bym powiedziała bardzo przyjemna czynność .Może spróbuj z nim pogadać na ten temat ? Stworzyć coś z nim ? Kto nie próbuje ten się nie stara .Trzymam za ciebie kciuki i NIE UNIKAJ GO !

     Pokaż komentarze (0)

     Autor: kaszi999 12/08/2013, 02:41

     14 pkt
     oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

     https://www.milionporad.pl/