Znajdź sobie hobby

Pomyśl co może Ci wypełnić wolny czas, np. po pracy. Nie telewizor. Może sport? Może grasz na jakimś instrumencie? Może zacznij pisać lub malować? Robić zdjęcia? Kręcić filmy? Budować makiety? Staraj się tylko przy tym nie zamknąć w sobie jeszcze bardziej. Niech nowe (lub odświeżone) hobby nie zaabsorbuje Cię tak, żebyś przestał(a) się spotykać z ludźmi.

Autor: nathan, 27/05/2008, 10:54
Punktów: 57. Oceń tę poradę! oceń pozytywnieoceń negatywnie zgłoś do usunięcia

‹ powrót do tematu

Komentarze (2)

  • Fajny pomysł drogi nathanie tylko co w sytuacji, gdy znajomi nie maja dla Ciebie czasu, bo maja swoje zycie, rodziny, itd? Mam sama chodzic do klubów, żeby kogoś poznać? Nie wszyscy potrafia zagadać do goscia przy barze "przyszedles tu dzisiaj z kims, malutki?". Ja nie potrafie. A w dzisiejszym zaganianym swiecie mam wrazenie, ze ciezko jest kogos poznac w inny sposób.
    Mimi, 20/04/2012, 00:27

  • Dobrze jest, jeśli to hobby właśnie zmusza nas do wyjścia z domu i spotykania się z ludźmi. Warto pomyśleć o tym, co się lubi, a potem przyłączyć się do jakiejś grupy, np. aerobik, taniec, nordic walking, siatkówka. Na początku jest ciężko się przełamać, ale potem łatwiej znaleźć wspólny język z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Do tego sama myśl, że wychodzi się robić coś, co się lubi i to kilka razy w tygodniu już pozwala czuć się lepiej.
    JotKa, 31/08/2016, 19:08

‹ powrót do tematu

https://www.milionporad.pl/