Co mam zrobić?

Cześć!
Mam poważny problem.Kiedyś zakochałem się w dziewczynie i nadal ją kocham,ale jest kilka problemów.Kiedyś postanowiłem z nią popisać na Facebooku,zapomniałem dodać że się w ogóle nie znamy,poprosiłem o spotkanie,ponieważ kiedyś jeszcze pisałem jej listy miłosne i myślałem że je dostała,ale myliłem się.Odpisała mi że ,,kim ja jestem,to chyba pomyłka i ,,czy ja cię kiedykolwiek widziałam".Odpisałem że znamy się z widzenia,ale potem napisałem jej że ją kocham mimo tego iż się nie znamy.Popisaliśmy trochę jeszcze przez godzinę czy się spotka ze mną ona napisała że nie ma czasu.że mnie nie zna itp.Od tego czasu pisałem jej prawie codziennie wiadomości z przeprosinami,ona tylko odpisała po pewnym czasie że odpisuje tyle że nie wie co itp.Zaproponowałem jej nawet w ramach przeprosin wyjście do kina,ale ona nie wie i narazie odpoczywa od ludzi.Wstydzę się do niej zagadać ponieważ po pierwsze boję się tego żeby od razu nie dostać w mordę, a po drugie zazwyczaj chodzi z koleżankami i wstydzę się trochę ich żeby nie wygadały:),miałem wprawdzie kilka okazji ale wszystkie zepsułem,przechodziliśmy koło siebie a ja nic.Co mam zrobić za dwa dni ma urodziny,chce jeszcze do tego czasu z nią porozmawiać:):):)

Autor: Olek, 07/05/2011, 09:37

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Odwagi!!

Moim zdaniem trochę to dziwnie wyszło, że wyznałeś jej miłość na Facebooku, a nawet jej nie znasz. Z tego co napisałeś wynika, że ona się trochę ciebie boi i ma do tego prawo, ponieważ nie zna cię osobiście. Pozostaje ci zebrać się na odwagę podejść do niej i porozmawiać z nią. W końcu raz się żyje! Najlepiej, żeby wtedy nie było w pobliżu jej koleżanek. Kiedy już będziecie się znać zaproponuj spotkanie. Na przyszłość radzę ci najpierw poznawać dziewczynę, a potem wyznawać jej uczucia. Taka powinna być kolejność i tak będzie ci łatwiej podrywać dziewczyny :)

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: Ludi 09/05/2011, 12:47

  40 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Mniej nachalności!

  Moim zdaniem trochę za bardzo jej się narzucałeś i odkrywałeś swoje uczucia. Dziewczyny lubią niedostępnych facetów, a Ty pokazałeś od razu wszystko! Bądź mniej bezpośredni, nie mów o uczuciach, ale zdobądź się na odwagę i zaproponuj spotkanie lub chociaż pogadaj z nią chwilę, choćby o bzdetach!

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: grohalah 17/05/2011, 20:52

   34 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Brawo

   Po pierwsze brawo za odwagę i determinacje no i wytrawłość może w końcu się zgodzi :)

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: zuzana 13/11/2012, 08:06

    13 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/