Kolega z klasy.Pomocy !

Mam 15 lat. Jest taki jeden chłopak- nazwijmy go Mateusz. Chodzę z nim do klasy,znamy się już jakieś 2,5 roku. Jest fajny,dobrze się uczy,jest szczery,miły i wgl. Ostatnio zbliżyliśmy się do siebie i on chyba też mnie lubi tak jak ja jego. Zależy mi na nim. I on zaczął gadać ze mną,siedzi obok często itd. Chciałabym z nim gdzieś wyjść,ale nie wiem czy jego o to poprosić czy przez przyjaciółkę-że niby ja z ta kumpelą i ona z nami,ale w ostatniej chwili kumapela odmówi i pójdziemy we dwoje. Bo samej to chyba głupio tak go do kina zaprosić...
Dodam tylko ,że przez 2 dni nie zamienił, ze mną zby dużo słów...Może jestm przewrażlwiona,ale...lubię z nim gadać. Tylko,że to zawsze on zaczyna rozmowę. Może teraz ja powinnam przejąć inicjatywę ?? Co o tym myślicie ?

Autor: Linka., 13/05/2011, 15:04

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Tak, tak, tak!!

Przestań grać mimozę i wykaż się jakąś inicjatywą! Przecież jeśli chłopak ciągle musi sam zaczynać to skąd ma wiedzieć, że on też Ci się podoba? Spróbuj sama zacząć, a może nie będziesz potrzebowała zapraszać go na randkę w 3.
A tak poza tym, jeśli zaprosisz go na takie wspólne wyjście z kumpelą, i niby przypadkiem zostaniecie we dwoje, to skąd on będzie miał wiedzieć, że jesteś nim zainteresowana?

  Pokaż komentarze (0)

  Autor: gregory 16/05/2011, 10:13

  38 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Oczywiscie!

  Nie żyjemy w średniowieczu i wbrew pozorom faceci lubią laski z inicjatywą! Zaproś go gdzieś, nie miej oporów:)

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: grohalah 16/05/2011, 22:31

   39 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Możesz...

   Może macie jakieś wspólne tematy , jeśli oboje lubicie np. siatkówkę a w pobliżu jest jakiś ciekawy mecz możesz się spytać czy ma ochotę z Tobą pójść . Jeśli nie , to może być też to kino , ale ja bym stawiała na wspólne tematy , zainteresowania , w każdym razie u mnie działało . Pozdrawiam oraz życzę powodzenia :)

    Pokaż komentarze (0)

    Autor: Olga14 15/01/2012, 12:42

    36 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    Kolega z klasy.Pomocy.

    Macie po 15 lat,jesteście z jednej klasy,termatów nie powinno Wam zabraknąć. Możecie np.razem iść ze szkoły do domu.A może pierwsza zaproponuj mu kino,zobaczysz jak zareaguje na Twoją propozycję.Nie spróbujesz,nie przekonasz się.

     Pokaż komentarze (0)

     Autor: poradniczka 16/01/2012, 15:21

     47 pkt
     oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

     Oczywiście !

     Jak na pierwszy rzut oka to wychodzi na to, że się w nim podkochujesz. Jednak uważaj bo jeśli ten chłopak nie jest tak oczarowany jak ty nim może wyniknąć z tego kiepska sytuacja. Chłopak może naprawdę cie lubi jednak jak chcesz by wyszedł z tego związek spróbuj się go spytać czym się zajmuje. Spróbuj to wykorzystać. Pozdrawiam :)

      Pokaż komentarze (0)

      Autor: Jowita 01/03/2015, 20:22

      10 pkt
      oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

      https://www.milionporad.pl/