Porady miłosne dla zakochanych

Udany związek - 27 porad

Chyba wszyscy marzą o szczęśliwym związku, o udanym małżenstwie, o wspólnym, bezkonfilktowym życiu. Ale jak to w życiu, nic samo się nie zrobi. Oprócz gorącego uczucia, potrzeba dużo

Jak dobrze całować? - 10 porad

Całowanie też jest sztuką, a ludzie dzielą się na tych, którzy całują cudownie i tych, którzy nie potrafiła się całować. Ważną rzeczą jest pierwszy pocałunek, który pamięta się

11PORAD

Jak walczyć z zazdrością

Zazdrość towarzyszy chyba każdemu związkowi, ale często jest ona trochę nieuzasadniona i rodzi się z byle powodu. Mimo to partner, o którego jesteśmy zazdrośni, odbiera naszą zazdrość raczej negatywnie (jako brak zaufania, ograniczanie swobody itp.), co prowadzi do konfilktów. Jak więc nad sobą zapanować?

22PORADY

Gdzie iść na randkę?

Okazuje się, że mężczyźni często czują na sobie obowiązek wyboru miejsca na randkę - i słusznie! Chłopaku, zawsze powinieneś mieć w zanadrzu pomysł gdzie zabrać swoją wybrankę! Nie możesz dać się załatwić pytaniem "To gdzie pójdziemy?" - po co się spalać tak na wstępie ;)

16PORAD

Jak rozmawiać z dziewczyną na randce?

Krępująca cisza? pustka w głowie? Wystarczy chwilę pomyśleć przed spotkaniem...

10PORAD

Jak przygotować się do pierwszego razu?

Pierwszy raz to wydarzenie bardzo ważne zarówno w życiu kobiet i mężczyzn. Jest to moment, który pamięta się całe życie i wspomina tak, jak pierwszą miłość. Jak więc przygotować się, by pierwszy raz był cudownym przeżyciem?

18PORAD

Jak zrobić loda?

W poniższym artykule, postaram się pomóc Wam dziewczyny, zrobić swoim facetom jedną z największych (a dla niektórych największą) łóżkową przyjemność. Część z Was jest bardzo młoda i chciałaby, ale nie wie jak się za to zabrać. Część z Was prawdopodobnie długo się wzbraniała, ale nosicie się z zamiarem spróbowania... A część z Was być może zwyczajnie nie wie jak to skutecznie robić. Tak czy inaczej, mój tekst kieruję do dziewczyn i kobiet, które chcą zrobić swoim ukochanym wielką przyjemność podczas łóżkowych igraszek. Jeśli zamierzasz robić loda w kiblu na imprezie, to możesz tu nie znaleźć tego, czego szukasz :)

15PORAD

Najgłupsze co można powiedzieć drugiej osobie

Ile razy słyszeliście te same teksty od swoich facetów albo dziewczyn? Rzygać się chce, prawda? Czemu one są w kółko powtarzane, jakby nie można było powiedzieć czegoś sensownego albo oryginalnego, albo w ogóle zamilknąć?

11PORAD

Co kobietom podoba się w facetach?

Niemożliwością jest oczywiście wskazanie uniwersalnego zestawu cech, które zapewnią panom przychylność w oczach pań, wydaje mi się jednak, że moja subiektywna lista znajduje zastosowanie w większości przypadków.

6PORAD

Co facetom podoba się w kobietach?

Niby każdy jest inny i ma swój własny gust, ale są pewne rzeczy, które "podobają się" - lub nie - większości.

12PORAD

Randkowy savoir - jak wypaść dobrze na spotkaniu

Każda randka rządzi się swoimi prawami, ale stosując się do kilku podstawowych zasad zwiększymy swoje szanse na to, że ta pierwsza nie będzie jednocześnie ostatnią.

14PORAD

Czego kobieta nie powinna robić mężczyźnie

Dziewczyny. Do napisania tego tematu skłoniło mnie parę sytuacji z życia, w których myślałem że oglądam głupią komedię romantyczną. W roli głównej występowały niestety przedstawicielki Waszej płci. I żeby nie było - daleki jestem od generalizowania "one wszystkie takie są".

12PORAD

Czego mężczyzna nie powinien robić kobiecie?

Wydaje ci się, że jesteś mężczyzną idealnym, a wasz związek kwitnie? Lepiej sprawdź czy nie popełniasz, któregoś z błędów zagrażających przyszłości twojego związku. Każdy ma jakieś wady i złe przyzwyczajenia. Są jednak rzeczy, których większość kobiet nie znosi i które prędzej czy później odbiją się na waszych relacjach. A więc czego mężczyzna nie powinien robić kobiecie?

11PORAD

Czego mężczyźni oczekują w łóżku?

Rewolucja seksualna zwróciła oczy świata na potrzeby seksualne kobiet. Na ten temat powstało setki materiałów i artykułów. Gdzieś w tym zamieszaniu zginęli mężczyźnie wraz z ich potrzebami. A przecież każda z nas nieraz zastanawiała się czego mężczyźni oczekują w łóżku? Poniżej kilka prób odpowiedzi na to skomplikowane pytanie ;)

10PORAD

Jak odczytywać mowę ciała mężczyzny?

Nie jesteś pewna co on do ciebie czuje? Chcesz poderwać chłopaka, ale nie wiesz czy jest tobą zainteresowany? To wszystko i znacznie więcej można odczytach z mowy ciała mężczyzny. Poniżej zamieszczam kilka rad, na co należy zwracać uwagę w kontaktach z facetami.

7PORAD

Jak stworzyć wspaniały związek z chłopakiem

Bycie z chłopakiem może sprawić, że życie wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze do zniesienia. Spędzanie czasu z ukochaną osobą może przynieść wiele radości. Jednakże potrzeba trochę wysiłku, żeby stworzyć kwitnący związek. Pomimo tego ile chłopaków już miałaś, wciąż musisz pamiętać o kilku podstawowych zasadach, których trzeba się trzymać.

12PORAD

Jak uniknąć kłótni z partnerem?

Czy w twoim związku zdarza się, że przez drobne różnice zdań wybuchają długie kłótnie? Niektóre spory umacniają związek, sprawiają, że staje się on bardziej namiętny. Jednak kiedy czujesz, że każda kolejna awantura przybliża twój związek do rozpadu, warto starć się zapobiegać sporom. Poniżej przedstawiam kilka sposobów jak zażegnać problemy i uniknąć kłótni.

11PORAD

Jak skutecznie (oczywiście pozytywnie) zaskoczyć dziewczczynę.

Każdy związek potrzebuje spontaniczności, by uniknąć rutyny robienia ciągle tych samych rzeczy razem itd. Dlatego każda dziewczyna lubi być od czasu do czasu mile zaskoczona. Zaskoczenie musi być przez nią kompletnie niespodziewane, a także zatroszczenie się o to, by było to dla niej coś miłego, przyjemnego, coś co bardzo lubi. Pokazujemy tym, że ją znamy, że o nią dbamy, a tym samym, że nam na niej zależy.

11PORAD

Jak zorganizować niezapomniane wesele?

Organizując wesele trzeba zadbać o wiele różnych szczegółów. Niestety nie wszystko jest oczywiste. Poniżej zamieszczam kilka rad, na co należy zwrócić uwagę organizując przyjęcie weselne, żeby wszyscy goście bawili się szampańsko i było ono niezapomnianym przeżyciem dla młodej pary i gości.

10PORAD

Jak zorganizować ślub?

Dzień ślubu to dzień wymarzony, w którym wszystko powinno wypaść i wyglądać wprost idealnie. Szkoda w tym dniu martwić się o drobiazgi, które można zaplanować wcześniej. Dlatego warto poświęcić czas na przygotowanie się do tej uroczystości i zorganizowanie kilku rzeczy. O czym należy pamiętać by uniknąć przykrych niespodzianek i wpadek, a ślub był jak z bajki?

https://www.milionporad.pl/