Włosy i zarost

Poważny, dojrzały mężczyzna nie goli się jak gimnazjaliści. Jeśli więc nie chcesz być tak postrzegany, to odpadają irokezy, grzywki typu emo, golenie niecałej głowy itp. Najlepsze będą krótkie włosy, normalnie uczesane. Jeśli jesteś dobrze zbudowany, możesz pomyśleć nawet o łysinie, albo bardzo krótkim zaroście - ale tylko pod warunkiem, że będziesz wyglądał jak Bruce Willis, a nie jak dresiarz :) Tutaj może wiele zdziałać sposób ubierania się.

Zetnij też długie włosy, jeśli takie nosisz. Serio. Bardzo, ale to bardzo niewielu facetom jest do twarzy w długich włosach, wbrew temu co oni myślą. Sam miałem kiedyś długie włosy i je ściąłem, więc wiem co mówię.

Co do zarostu, musisz o niego regularnie dbać. Musisz wiedzieć jaki ma być i takim go utrzymywać - tutaj nie może być zaniedbań. Nie ma uniwersalnych rad w tej kwestii, no może poza tym, że same wąsy odpadają ;) Zazwyczaj dobrze się prezentuje jedno- czy dwudniowy zarost, ale i z tym nie każdemu do twarzy. Jeśli masz jasną cerę i ciemny zarost, może lepiej będzie Ci się golić na gładko - widuję mnóstwo facetów z takimi uwarunkowaniami, u których zarost mimo dwudziestukilku lat wygląda jak dziewczy wąsik. Golenie na gładko u niektórych facetów powoduje wizualne odmłodnienie, ale nie u wszystkich.

Autor: nathan, 08/10/2012, 16:34
Punktów: 23. Oceń tę poradę! oceń pozytywnieoceń negatywnie zgłoś do usunięcia

‹ powrót do tematu

Komentarze (0)

https://www.milionporad.pl/