Feromony

Jeśli czujesz, że nic nie działa, albo po prostu chcesz sobie trochę skrócić drogę, możesz spróbować dopalacza w postaci feromonów. Feromony to bezwonne i bezbarwne substancje, które ludzie i zwierzęta wydzielają ze swojego organizmu, oddziałowując na inne osobniki. Komunikują np. dominację, siłę czy pewność siebie.

Feromony, jakie możesz kupić w sklepie lub perfumerii, to specjalnie dobrane substancje pochodzenia naturalnego, które stosujesz tak jak perfumy. Ich zadaniem jest zmiana lub wsparcie pożądanego przez Ciebie oddziaływania Twojej osoby na innych. Według producentów, dzięki feromonom możesz łatwiej wzbudzać sympatię, zaufanie, czy też pożądanie u płci przeciwnej, jednocześnie budząc respekt u przedstawicieli własnej płci. A o to przecież chodzi!

Czy to działa? Podobno na jednych tak, na innych nie, od jednych producentów tak, od innych producentów nie. Ale nawet jeśli miałyby na Ciebie zadziałać tylko efektem placebo, to przecież liczy się skutek.

Jeśli naprawdę zależy Ci na pewności siebie, powinieneś zmaksymalizować swoje działania i próbować wszystkiego, co tylko Ci nie szkodzi. Feromony mogą być dla Ciebie dobrym wspomagaczem we wszystkich Twoich staraniach - wiadomo, że one same nie rozwiążą sprawy, ale w połączeniu ze wszystkim co powyżej napisałem, mogą stworzyć skuteczny mechanizm korzystnych przemian Twojej osoby :)

Autor: nathan, 08/10/2012, 16:34
Punktów: 14. Oceń tę poradę! oceń pozytywnieoceń negatywnie zgłoś do usunięcia

‹ powrót do tematu

Komentarze (0)

https://www.milionporad.pl/