Nie wiem zcy nasz związek przetrwa.

Mam chłopaka o imieniu Marcin, jest on w moim wieku. Jest fajny. Poznałam go kiedy byłam u kuzynki. Mieszka on dość daleko więc mam wątpliwości czy nasz związek przetrwa. Nie wiem czy mam z nim zerwać teraz żeby rozstanie mniej bolało czy nadal z nim być. Pomóżcie.

Autor: kiki160799, 27/06/2011, 22:22

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Nikt tego nie wie:)

Tego, czy jakiś związek przetrwa nie wie nikt, nawet wiążąc się z kimś, kto mieszka w tym samym mieście czy nawet domu. Odległość to jest problem, ale skoro masz w jego okolicy krewnych, to sytuacja nie jest beznadziejna:) Spróbuj!

  Pokaż komentarze (2)

  Autor: edytaZ 29/06/2011, 07:36

  48 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Nie zrywaj

  Tak to już bywa w życiu, że rozstanie, zerwanie z kimś boli i będzie bolało. Nigdy nie będziesz w stanie przewidzieć, czy chłopak którego poznałaś to ten jeden jedyny i kiedyś w końcu będziesz musiała zaryzykować. Będąc w związku czegoś się uczysz, doświadczasz nowego i to w jakiś sposób Cię kształtuje, wzbogaca, uczy. Nawet jeśli kiedyś się rozstaniecie i będzie to dla Ciebie bolesne to chyba i tak warto:)

   Pokaż komentarze (0)

   Autor: kasiek 08/07/2011, 23:39

   46 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   https://www.milionporad.pl/