Olana przez chlopaka

witam. mam 18 lat. miałam chłopaka w swoim wieku byliśmy 2 lata. przez 1 rok było idealnie... przez 2 niestety nie.. ciągłe kłótnie.. żadnych normalnych rozmów.. ja ciągle oczywiście płakałam a on ? on po kłótniach szedł i się bawił.. olewał mnie nie raz.. wszystko zaczęło się od tego ze jak to 18 lat .. imprezy koledzy picie.. i tak się stało że mnie olewał.. zawsze mu wybaczałam wszystko bo kochałam go bardzo mocno i nadal kocham.. aż zaczął się horror..nagle potrzebował kolegów wolał ich niż mnie.. wolał iść na trening nawet w nasza rocznice.. zaczął mnie rzucać o łóżko jak się zdenerwował jak wychodziłam po niego pod sam dom to krzyczał na mnie, jak płakałam nie umiał mnie obronić przed innymi.. spóźniał się ciągle.. a słowa to był kolejny koszmar typu : -"świnia jesteś, egoistka jesteś, pierd*, poje**" itp .. pomimo to wybaczałam... na imprezach razem byliśmy to potrafił powiedzieć jedz do domu bo ja chce się napije.. i tak wybaczyłam... aż pewnego razu pokłóciliśmy się jak zwykle o szczegół .. a on mnie olał .. ja myślałam ze on w domu siedzi przemyślą jak ja., a nawet obiecał ze jak się pokłócimy to bd siedział w domu.. i pojechał sobie na noc na domki.. po tym spotkałam się z nim i przepraszał ze więcej tak nie zrobi.. powiedziałam ze to ostatnia szansa i więcej już nie bd.. jeszcze mały błąd.. i jak zwykle dobrze kochanie postaram się... po tej szansy usłyszałam słowa "o ty szm** mała, o ty chu**".. aż w końcu szczyt wszystkiego - spadła mi taka butelka u niego w domu a on ze za to wypłacę się dobrym sex em... szczyt wszystkiego zostawiłam go.. nie jestem z nim już miesiąc.. o tym wszystkim ryczałam calutki do teraz plącze.. najgorsze jest to ze obiecał ze po rozstaniu nie bd mógł spojrzeć na inne dziewczyny nie bd miał inna.. ale jak zwykle słowa na wiatr jak te w których mówił ze się zmieni.. i nie bd tak do mnie mówił... nie usłyszałam żadnych przeprosin.. mimo ze jego wina.. jeszcze po tym wszystkim mówił ze przyjedzie od mnie i powie jaka to ja wredna się rodzę w domu :/ i ze jestem głupia itp :/ nie ja powiedziałam takich rzeczy.. i ja go nie olewałam dla kolegów i piwa... dochodząc do setna sprawy.. 2 lata.. dla mnie to dużo.. już się wyryczałam już prawie zapomniałam.. najgorsze jest to ze chodzimy razem do szkoły.. co ja mam w ogóle robić? zobaczę go i się rozkleję... nie wiem co mam robić.. ii jak zapomnieć. proszę o rade. pisałam szybko wiec proszę nie patrzcie na błędy

Autor: Honey, 29/08/2011, 15:11

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Olej go!

Nie jest ciebie wart. Ciesz się, ze w końcu jestes wolna bo na takie traktowanie jak opisałaś nikt nie zasługuje. Tu nie ma co wybaczać, tutaj trzeba wiać póki czas i zapomnieć jak najszybciej. W szkole go zwyczajnie olewaj, traktuj jak powietrze, najlepiej tylko "cześć" albo bez słowa.

  Pokaż komentarze (1)

  Autor: dk21 29/08/2011, 20:41

  45 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Olej gooo !

  Dobrze zrobiłaś, że go zostawiłaś. To jakis koszmar. Za duzo sobie chłopak powalal, może ewentualnie mogliście porozwamiać szczerze, chcociaż nie wime czy by się dało. Nie przejmuj się nim, zacnzij nowe życie, wyjdź do ludzi, a nóż poznasz kogoś nowego, a moze nawet tego jedynego na całe zycie. A o tamtym postaraj sie zapomnieć. !

   Pokaż komentarze (10)

   Autor: hania 31/08/2011, 10:35

   43 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Dobrze zrobiłaś

   Bardzo dobrze postąpiłaś zrywając z nim. Taki chłopak nie jest niczego wart. Przynajmniej teraz nie będzie ci rujnował życia. W szkole nawet na niego nie patrz, nie spoglądaj w jego stronę. Postaraj się go totalnie olać tak jak on robił to przez ostatni rok waszego związku. NIech poczuje jak to jest. Dobrze, że już troche o tym zapomniałaś, będziesz przynajmniej miała okazję zacząć na nowo z kim innym. Życze ci powodzenia.

    Pokaż komentarze (1)

    Autor: bezsenna 04/09/2011, 22:16

    44 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/