BARDZO WAŻNE! na dziś

Opiszę na początek cała sytuację w skrócie, chodź wiem że mało kto ją zrozumie bo jest troche zagmatwana. A więc....
byłaz z facetem, ale niestety pojawiła się dziewczyna która mnie nienawidzi i robiła wszytko abym nie była szczęśliwa...no to niewiadomo skąd zdobyła numer do mojego faceta i wypisywała do niego sms i do mnie... on chciał wyjaśnień, ja nie wiedziałam o co chodzi i tak doszło że się roztaliśmy...po roztaniu było coraz gorzej... miałam włamania na konta i z nich były wypisywane wiadomości do jego rodziny... pojawiały się zdjęcia jego i moje na stronach www... najgorsze w tym wszytkim jest to, że ja tłumacząc się zwaliłam winę na siebie... On mnie NIENAWIDZI, a ja go nadal kocham mimo, że upłynęło 1,5 roku....ma kogoś od ponad 6 miesięcy... wiem, że nadal coś do mnie czuje, ale sam siebie oszukuje i emocje nim kieruja... byłam jego pierwszą prawdziwą miłością...

kocham go nadal, często mi się śni, myślę o nim, nie potrafię sie w nikim zakochać chodź nie szukam miłości na siłę...dużo osob mi mówi, że jestem niedostępna dla innych facetów..


co ja mam mu napisać aby mi uwierzył....jak go przeprosić i dać do zrozumienia że coś nadal między nami jest...

Autor: catharyna, 06/09/2011, 14:22

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Na poczatek rozmowa i metoda "małych kroków"

Zaproś go na spokojną rozmowę we dwoje. Wybierz jakieś spokojne miejsce, cichą knajpkę, poproś, żeby wygospodarował trochę czasu dla Ciebie i wytłumacz mu wszystko od początku do końca. Wiem, że problemem będzie samo przekonanie go do spotkania ale spróbuj, jeśli rzeczywiście coś jeszcze czuje do Ciebie to w końcu się zgodzi. Nie obiecuj sobie po tym, że natychmiast zerwie ze swoja obecną dziewczyna, ale może chociaż trochę naprawia się stosunki między Wami a to już pierwszy krok ku lepszemu. Powodzenia.

  Pokaż komentarze (1)

  Autor: dk21 06/09/2011, 22:01

  40 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Zgłos sprawę na policję

  Włamania na konta internetowe oraz umieszczanie zdjęć w sieci bez zgody osób na nich widocznych jest karalne. Zgłoś sprawę na policję i będziesz miała dowód, że to nie Ty jesteś w całym tym zamieszaniu winna.

   Pokaż komentarze (1)

   Autor: edytaZ 06/09/2011, 22:24

   39 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   Bardzo ważne!na dziś

   Ta dziewczyna o której piszesz dostatecznie namąciła,ale te włamania zawsze możesz udowodnić w telefonii.A do Twojego byłego może zadzwoń/tylko nie wiem czy to ma sens/poproś o spotkanie i bez owijania w bawełnę opowiedz mu wszystko,od początku do końca i zaznacz mu,że nie chodzi Ci o to,aby się tłumaczyć,tylko chciałas to sprostować,co tamta namieszała z zemsty.

    Pokaż komentarze (1)

    Autor: poradniczka 09/09/2011, 15:05

    42 pkt
    oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

    https://www.milionporad.pl/