Jak go przekonać ,żeby poszedł ze mna na studniówkę ? pomocy !!

Pomóżcie błagam was . mam problem kocham bardzo pewnego chlopaka
różnie między nami było od dwoch lat jestem nim zainteresowana ale on wtedy był zajęty a teraz rozstał się z dziewczyną i na razie boi sie kolejnych związków....
między nami relacje były rożne .. wczesniej łączyły nas relacje czysto kol.eżenskie w ostatnim czasie troszkę cześciej ze sobą pislaiśmy i spotykaliśmy w weekendy... pewnego razu poprosił mnie ,zebym poszła z nim na wesele zgodziłam się ... ale i tak wkońcu nie poszliśmy bo miał niestety miał jakies prpblemy w rodzinie a teraz ja poprosiłam go ,żeby pszedł ze mną na studniówke najperw powiedział ,że go zaskoczyłam i się zastanowi .... ale ostanio mi powiedzial ,że nie może ze mną p.ójść ale nie wqiem dlaczego...;/ powiedział ,mi ,że nie może i od tamtej pory jakoś dziwnie się zachowuje..;.;/ jest taki obojętny itd... latam za nim już długo staram się jak tylko mogę ... nie potarfię mu powiedzieć w prost ,że batdzo mi na nim zależy itd chociaz pewnie już się powoli zaczął domyślać ... jak go przekonać do Ciebie jak mu udowodnić ,że mi naparawde na nim zależy .. i jak go przekonąc na tą studniówke ... myśle ,że moglibymy się zbliżyć na niej jezeli by ze mną poszedł.. ale jak go do tego namówić.? on mówi ,że na razie nie chce związków itd... ale już troszkę czau minęlo... od jego rozstania z dziewczyną więc chyba mogłby spróbować czegoś nowego... on mówie ,że się nie potrafi jak na razie zaangażować w nwy związek bo pewnie boi się ,że potem znowu będzie cierpiał... ;/ ale mi naprawde na nim bardzo zależ tylko jak mu to teraz pokażać .. tylko błagam nie pisze mi o szczerej rozmowie z nim bo nie zrobie tego poniewaz boje się ... ,że wyjde na głupią..;/ i ,że całkiem sie ode mnie odwróci bo się wystraszy a ni nie piszcie mi o przyjaźni bo to nie o to mi chodzi ja chce,żeby on sam doszedł do wniosku ,że może warto spróbować... jak mam to zrobić błagam pomocy !!!!!!!!!!

Autor: iSia08091992, 27/09/2011, 17:16

Ten temat to pytanie, jakie autor zadał społeczności MilionPorad.pl. Możliwość zadawania pytań została już wyłączona, ale wciąż możecie czytać porady udzielone przez użytkowników na zadane kiedyś pytania.

Przystopuj

Już mu okazałaś, jak bardzo Ci na nim zależy. Być może nawet za bardzo i stąd efekt odwrotny. Jeśli nie jest gotowy na nowy związek to nie zmuszaj go do tego bo zrazisz. Chłopak czuje się pewnie trochę osaczony. Wie jakie masz plany i nadzieje związane ze wspólną studniówką i próbuje tego uniknąć bo nie chce Cię zranić. Jeśli chcesz iść z nim na tę imprezę to zmień nastawienie na bardziej "koleżeńskie".

  Pokaż komentarze (1)

  Autor: kasiek 01/10/2011, 08:00

  47 pkt
  oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

  Postaw sprawę jasno

  Weź go na poważną rozmowę, powiedz jak to wygląda z Twojego punktu widzenia: że coś do niego czujesz, że daje Ci sprzeczne sygnały i nie wiesz co masz myśleć. Licz się z tym, że jego odpowiedź będzie czymś, czego wolałabyś nie słyszeć, ale przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz.

   Pokaż komentarze (1)

   Autor: gregory 08/10/2011, 09:39

   28 pkt
   oceń pozytywnieoceń negatywnie  zgłoś do usunięcia

   https://www.milionporad.pl/