Weź go na poważną rozmowę, powiedz jak to wygląda z Twojego punktu widzenia: że coś do niego czujesz, że daje Ci sprzeczne sygnały i nie wiesz co masz myśleć. Licz się z tym, że jego odpowiedź będzie czymś, czego wolałabyś nie słyszeć, ale przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz.
Autor: gregory, 08/10/2011, 09:39 Punktów: 28. Oceń tę poradę!
zgodził sie isć ze mną ostatnio do mnie przyjechał niby po czapkę którą mu kiedyś tam zabrałam ale to był tylko pretekst bo nie spieszyło mu się do domu wcale ... przyjechał w ponierdziałek i zaproponował następne spotkanie w niedziele ... i od wtorku cały czas się nie odzywał napisał dopiero w piątek .. i wczoraj troszke ... ale nie wiem co mu się stało bo jak wtedy był to taki kochany ,miły itd a teraz to tak na odczep się ... i o co tu chodzi ??? zalezy mi na nim ... ale nie potrafie go zrozumieć...jeszcze w tamten weekend zabrał mnie ze sobą na dyskoteke ... i też było ok potem przyjechall w poniedziałek .. potem cisza i nie iwme co dalej ... jak go do siebie przekonać??? iSia08091992, 09/10/2011, 09:29
zgodził sie isć ze mną ostatnio do mnie przyjechał niby po czapkę którą mu kiedyś tam zabrałam ale to był tylko pretekst bo nie spieszyło mu się do domu wcale ... przyjechał w ponierdziałek i zaproponował następne spotkanie w niedziele ... i od wtorku cały czas się nie odzywał napisał dopiero w piątek .. i wczoraj troszke ... ale nie wiem co mu się stało bo jak wtedy był to taki kochany ,miły itd a teraz to tak na odczep się ... i o co tu chodzi ??? zalezy mi na nim ... ale nie potrafie go zrozumieć...jeszcze w tamten weekend zabrał mnie ze sobą na dyskoteke ... i też było ok potem przyjechall w poniedziałek .. potem cisza i nie iwme co dalej ... jak go do siebie przekonać???
iSia08091992, 09/10/2011, 09:29