Porady dla kobiet

Gdzie szukać chłopaka? - 18 porad

Ostatnio rozstałam się z moim chłopakiem, którego poznałam jeszcze w liceum i od pół roku pozostaję singielką. Mam kilka pomysłów, gdzie mogłabym kogoś poznać, ale jeżeli przyjdzie wam

Jak walczyć z zazdrością - 11 porad

Zazdrość towarzyszy chyba każdemu związkowi, ale często jest ona trochę nieuzasadniona i rodzi się z byle powodu. Mimo to partner, o którego jesteśmy zazdrośni, odbiera naszą zazdrość

10PORAD

Jak przygotować się do pierwszego razu?

Pierwszy raz to wydarzenie bardzo ważne zarówno w życiu kobiet i mężczyzn. Jest to moment, który pamięta się całe życie i wspomina tak, jak pierwszą miłość. Jak więc przygotować się, by pierwszy raz był cudownym przeżyciem?

10PORAD

Jak dobrze całować?

Całowanie też jest sztuką, a ludzie dzielą się na tych, którzy całują cudownie i tych, którzy nie potrafiła się całować. Ważną rzeczą jest pierwszy pocałunek, który pamięta się całe życie. Poniżej zamieszczam klika wskazówek dla tych, którzy jeszcze nigdy się nie całowali i tę chwilę mają dopiero przed sobą oraz dla tych, którzy chcą całować jeszcze lepiej.

18PORAD

Jak zrobić loda?

W poniższym artykule, postaram się pomóc Wam dziewczyny, zrobić swoim facetom jedną z największych (a dla niektórych największą) łóżkową przyjemność. Część z Was jest bardzo młoda i chciałaby, ale nie wie jak się za to zabrać. Część z Was prawdopodobnie długo się wzbraniała, ale nosicie się z zamiarem spróbowania... A część z Was być może zwyczajnie nie wie jak to skutecznie robić. Tak czy inaczej, mój tekst kieruję do dziewczyn i kobiet, które chcą zrobić swoim ukochanym wielką przyjemność podczas łóżkowych igraszek. Jeśli zamierzasz robić loda w kiblu na imprezie, to możesz tu nie znaleźć tego, czego szukasz :)

21PORAD

Jak sobie poradzić po rozstaniu

Rozstania niestety spotykają każdego z nas. Bywa różnie - jedni przeżywają je bardziej, inni mniej - i jak to w życiu, trudno znaleźć na to uniwersalną radę. Ale wierzę, że na tego typu cierpienie są sposoby, które prawie zawsze skutkują przynajmniej w minimalnym stopniu. Podzielmy się swoimi sposobami, swoim doświadczeniem. Może to, co pomogło nam, pomoże innym zranionym duszom!

10PORAD

Jak poderwać chłopaka?

Kiedyś kobiecie nie wypadało zbyt długo patrzeć na mężczyznę. Czasy się jednak zmieniają i teraz nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy pomagały szczęściu i podrywały facetów. Nie każda z dziewczyn ma jednak odwagę bezpośrednio zaproponować randkę. Poniżej kilka rad jak oczarować chłopaka tak, by to on zaproponował pierwsze spotkanie.

9PORAD

Jak spodobać się chłopakowi?

Sztuka zwrócenia na siebie uwagi mężczyzny wcale nie musi być trudna. Wystarczy zastosować się do kilku podstawowych zasad by, może nie zagwarantować, ale bardzo ułatwić sobie to zadanie.

13PORAD

Jak rozkochać w sobie chłopaka?

Właśnie zaczynasz nowy związek i chcesz rozkochać w sobie faceta do szaleństwa? A może jesteś już w związku trochę czasu, ale nie układa wam się tak, jakbyś sobie tego życzyła? Poniżej zamieszczam kilka rad jak postępować z chłopakiem, by świata poza tobą nie widział.

13PORAD

Jak rozkochać w sobie przyjaciela?

Masz przyjaciela, na którym bardzo ci zależy i właśnie odkryłaś, że to co dni niego czujesz to coś więcej niż przyjaźń? Boisz się momentu, kiedy wszystko się wyda? Wtedy on może cię odtrącić i zerwać stosunki. Nie mów mu otwarcie o twoich uczuciach, a zamiast tego postaraj się go w sobie rozkochać. Niech to on wykona pierwszy krok. Poniżej przedstawiam kilka rad jak tego dokonać.

15PORAD

Najgłupsze co można powiedzieć drugiej osobie

Ile razy słyszeliście te same teksty od swoich facetów albo dziewczyn? Rzygać się chce, prawda? Czemu one są w kółko powtarzane, jakby nie można było powiedzieć czegoś sensownego albo oryginalnego, albo w ogóle zamilknąć?

14PORAD

Czego kobieta nie powinna robić mężczyźnie

Dziewczyny. Do napisania tego tematu skłoniło mnie parę sytuacji z życia, w których myślałem że oglądam głupią komedię romantyczną. W roli głównej występowały niestety przedstawicielki Waszej płci. I żeby nie było - daleki jestem od generalizowania "one wszystkie takie są".

6PORAD

Co facetom podoba się w kobietach?

Niby każdy jest inny i ma swój własny gust, ale są pewne rzeczy, które "podobają się" - lub nie - większości.

11PORAD

Czego mężczyźni oczekują w łóżku?

Rewolucja seksualna zwróciła oczy świata na potrzeby seksualne kobiet. Na ten temat powstało setki materiałów i artykułów. Gdzieś w tym zamieszaniu zginęli mężczyźnie wraz z ich potrzebami. A przecież każda z nas nieraz zastanawiała się czego mężczyźni oczekują w łóżku? Poniżej kilka prób odpowiedzi na to skomplikowane pytanie ;)

10PORAD

Jak odczytywać mowę ciała mężczyzny?

Nie jesteś pewna co on do ciebie czuje? Chcesz poderwać chłopaka, ale nie wiesz czy jest tobą zainteresowany? To wszystko i znacznie więcej można odczytach z mowy ciała mężczyzny. Poniżej zamieszczam kilka rad, na co należy zwracać uwagę w kontaktach z facetami.

7PORAD

Jak stworzyć wspaniały związek z chłopakiem

Bycie z chłopakiem może sprawić, że życie wydaje się przyjemniejsze i łatwiejsze do zniesienia. Spędzanie czasu z ukochaną osobą może przynieść wiele radości. Jednakże potrzeba trochę wysiłku, żeby stworzyć kwitnący związek. Pomimo tego ile chłopaków już miałaś, wciąż musisz pamiętać o kilku podstawowych zasadach, których trzeba się trzymać.

9PORAD

Jak zerwać z dziewczyną lub chłopakiem (jak zakończyć związek)

Na początku, gdy zostajemy odrzuceni i kończy się nasz związek - często cały świat zaczyna wydawać się szary i beznadziejny. Tracimy przez to ochotę do życia. Niektórzy takie rozstania przeżywają bardzo długo i bardzo boleśnie. Zatem jeśli to Ty decydujesz się na zerwanie, to pamiętaj, żeby zrobić wszystko co w Twojej mocy, aby druga osoba cierpiała jak najmniej.

6PORAD

Jak zapomnieć o byłym?

Co robi każda z nas po rozpadzie związku? Cóż, zakładając, że dalej kochamy naszego byłego partnera oczywiście wylewamy morze łez, cierpimy na bezsenność zadręczając się minionymi zdarzeniami, mamy ochotę rzucić się z mostu i generalnie czujemy bezsens wszystkiego co nas otacza. Żyjemy wspomnieniami, łudzimy się, że to jeszcze nie koniec albo też planujemy w naszej wyobraźni zemstę. Bo przecież jak on mógł nas tak potraktować?

11PORAD

Jak zorganizować niezapomniane wesele?

Organizując wesele trzeba zadbać o wiele różnych szczegółów. Niestety nie wszystko jest oczywiste. Poniżej zamieszczam kilka rad, na co należy zwrócić uwagę organizując przyjęcie weselne, żeby wszyscy goście bawili się szampańsko i było ono niezapomnianym przeżyciem dla młodej pary i gości.

10PORAD

Jak zorganizować ślub?

Dzień ślubu to dzień wymarzony, w którym wszystko powinno wypaść i wyglądać wprost idealnie. Szkoda w tym dniu martwić się o drobiazgi, które można zaplanować wcześniej. Dlatego warto poświęcić czas na przygotowanie się do tej uroczystości i zorganizowanie kilku rzeczy. O czym należy pamiętać by uniknąć przykrych niespodzianek i wpadek, a ślub był jak z bajki?

https://www.milionporad.pl/